CHICCO Kartáček zubní ekologický, biologicky odbouratelný bambusový Eco Bamboo

Kód výrobku: F159633 Dodavatelský kód: 10623.00

Běžná cena

99 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CHICCO Kartáček zubní ekologický, biologicky odbouratelný bambusový Eco Bamboo

Značka:

Kompletně vyrobený ze 100% přírodního bambusu, zubní kartáček Chicco Bamboo je bezplastovou eko možností čištění zoubků a přispívání k čistšímu světu a životnímu prostředí.

Extra jemné štětinky mají ultra jemné, kuželovitě tvarované konce pro jemné, ale efektivní čištění a šetrnost k zubní sklovině a citlivým dásním. Technologie TAPERED Technology spojuje toto kuželovité tvarování a tu nejvyšší jemnost štětinek, aby vyhověla i těm nejcitlivějším zoubkům a přitom zoubky vyčistila a předcházela zubnímu kazu. Bambusové tělo zubního kartáčku je navíc lehounké, díky čemuž s ním i menší děti budou manipulovat bez obtíží.

Kartáček lze kompostovat a i při zahození/zakopání se přirozeně v přírodě rozloží. Biologicky odbouratelné zubní kartáčky Chicco Eco Bamboo jsou proto výborné pro rodiče uvědomělé k životnímu prostředí, kteří stejnou filozofii chtějí posunout i svým dětem. I bez použitých plastů s ní dokážou udržet zoubky batolat dokonale čisté díky jemné, neabrazivní štětince na malé hlavičce, která se dostane do všech částí úst malých dětí.

Věděli jste, že bambus je nejrychleji rostoucí rostlinou na naší planetě? Je tak jedním z nejrychleji obnovitelných, vysoce ekologických zdrojů. Zubní kartáčky Chicco Eco Bamboo jsou vyrobeny z bambusu právě proto, aby naši planetu nezatěžovaly. Další výhodou bambusu je látka bambusový kun, která přirozeně působí antibakteriálně a poskytuje dřevu ochranu proti bakteriím, plísním a jiným škůdcům.

Vlastnosti:

  • 100% přírodní, zdravotně nezávadná, z více hledisek nejzdravější a přírodu nejméně zatěžující volba.
  • Kartáček je vyroben z plně obnovitelných přírodních vláken bambusu, a i obal produktu je ekologický, recyklovaný.
  • Štětiny s nízkou abrazivností šetří sklovinu i citlivé dásně.
  • Malá hlava zubního kartáčku vhodná pro menší pusinku.
  • Ekologický, biologicky odbouratelný materiál, který lze kompostovat.
  • Dostupné v přírodní barvě bambusu, bez přidaných barev, ve čtyřech designových vzorech viditelných ve spodní části. Vzor kartáčku se odesílá náhodně.
  • Doporučeno Asociací zubních lékařů Itálie (ITALIAN DENTIST ASSOCIATION).
  • Doporučeno pro děti od 36 měsíců.

Rozměry produktu (obal): 24 × 5 × 3 cm

Značka:
Chicco
BIO/EKO
ano