CHICCO Hudební natahovací kolotoč nad postýlku a hudební skříňka Červená Karkulka 2v1 0m+

Kód výrobku: F001482 Dodavatelský kód: 60132

Běžná cena

999 Kč

Cena po slevě

399 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CHICCO Hudební natahovací kolotoč nad postýlku a hudební skříňka Červená Karkulka 2v1 0m+

Značka:

Mechanický kolotoč inspirovaný známou pohádkou o Červené Karkulce reprodukuje postavy a události z tohoto krásného příběhu. Závěsné hračky připomínají postavičky z pohádky, kterou znají a milují děti z celého světa. Barvy a provedení kolotoče jsou navrženy tak, aby ideálně stimulovaly zrakové schopnosti novorozenců a malých miminek. Hračky visí na hrací skříňce s domečkem a srdíčkem, která po natočení doprovází dítě do země snů svou jemnou melodií. Kromě hudby otáčí ramena kolotoče a tím aktivuje pohyb visacích hraček.

Hudební kolotoč Little Red Riding Hood Cot Mobile značky Chicco se natáčí manuálně, takže nepotřebuje žádné baterky ani elektrickou zásuvku. Tři odnímatelné figurky se otáčejí v rytmu hudby. Jsou to postavičky Červené Karkulky, vlka a stromu v lese. Kolotoč je snadné připevnit nad téměř každou postýlku a po odebrání domečku s červeným srdcem lze tuto část zavěsit i na bok postýlky, kočárku nebo autosedačky jako samostatný hudební box.

Dvojité využití, od novorozeňátek až po starší děti

  1. Kolotoč nad postýlku: Kolotoč otáčí tři barevné figurky v rytmu hudby a stimuluje novorozence.
  2. Hudební skříňka: Závěsný box (domeček) hraje přibližně 2 minuty něžných melodií a pomůže staršímu dítěti při usínání.
Značka:
Chicco
Věk
od narození
Materiál
plast