CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická přenosná Travel Pink USB

Kód výrobku: F160590 Dodavatelský kód: 09199.50

Běžná cena

1 799 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CHICCO Odsávačka mateřského mléka elektrická přenosná Travel Pink USB

Značka:

Elektrická odsávačka Chicco je speciálně navržena tak, aby odsávala mateřské mléko tak jemně, jak je to jen možné. Elektrická odsávačka Compact Single Pink USB je speciálně navržena tak, aby byla co nejkompaktnější, a proto je nejlépe přizpůsobena přenášení a cestování.

Compact Single Pink USB je nejmenší Chicco elektrická odsávačka mateřského mléka. Funguje na baterii, která se dobíjí přiloženým USB kabelem, což na výletech či přenášení např. do práce zajisté oceníte. Navíc je její chod extrémně tichý, takže je přátelský i např. k prostředí kanceláře.

Odsávačka mateřského mléka je kompatibilní s řadou lahví Chicco Natural Feeling. Násadka a dudlík Natural Feeling jsou v balení přiloženy, takže děťátko můžete nakrmit přímo z nádobky, do které jste mlíčko odsáli – ihned po odsávání.

Přináší 2 fáze odsávání z prsu:

 1. stimulační fáze pro stimulaci laktace (3 minuty, svítí modré LED světélko)
 2. extrakční fáze (po 3 minutách, svítí bílé LED světélko) již na samotné efektivní odsávání mléka.

Mezi fázemi lze jednoduše přepínat tlačítkem dle potřeby.

Elektrická odsávačka Compact Single Pink USB umožňuje rytmus odsávání přizpůsobit až v 5 úrovních intenzity odsávání pouhým přepínáním tlačítky + a -. Díky tichému chodu ji lze použít kdykoli a kdekoli. Její měkká, hebká silikonová vložka jemně přilne k Vašim prsům a masíruje prs, čímž napomáhá extrakci mléka.

Vlastnosti:

 • Ergonomický design odsávačky s nakloněným prsním pohárkem pro pohodlnou a klidnou polohu během odsávání.
 • Měkké masážní silikonové membrány pro dokonalou přilnavost.
 • 2 režimy odsávání pro efektivní a přirozené odsávání mléka napodobující fáze sání mlíčka miminkem – rychlý rytmus odsávání stimuluje průtok mléka, po 3 minutách se přepne do pomalejšího extrakčního módu.
 • 5 úrovní odsávání vyhoví fyziologickým potřebám každé maminky. Ovládání odsávačky je velmi jednoduché a intuitivní i díky přehledným tlačítkům.
 • Odsávačka je kompatibilní s kojeneckými lahvemi Chicco Natural Feeling. Násadka s nakloněným dudlíkem Natural Feeling lahví je součástí balení, takže po odsátí lze na láhev nasadit dudlík a dítě nakrmit. S pomocí přiloženého uzávěru lze také mléko snadno uchovávat.
 • Praktická základna zabraňuje pádu a rozlití.
 • Nadčasový design s růžovými prvky a čistými liniemi.

Balení obsahuje:

 • odsávačku mléka se zdrojem
 • USB kabel
 • láhev Natural Feeling s dudlíkem

Neobsahuje BPA.

Značka:
Chicco
Vlastnosti
elektrická