Loading
Loading

CHICCO Plenky jednorázové Mini (3-6 kg) 25 ks

CHICCO Plenky jednorázové Mini (3-6 kg) 25 ks

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu
Cena 139,00 Kč
Cena za kus: 5,56 Kč

Kód: F025995 , Dodavatelský kód: 07171.00 , EAN: 8058664029587 , Značka: Chicco

CHICCO Plenky jednorázové Mini (3-6 kg) 25 ks

Nové pleny Chicco Dry Fit jsou tenké a snadno se nosí. Dítě se v nich může volně pohybovat a díky nové ultra absorpční vrstvě zůstává pokožka dítěte vždy suchá a to s maximální jemností. Měkké pružné okraje dobře chrání před přetečením pleny.

Když si dítě hraje, pobíhá nebo spinká, potřebuje spolehlivého spojence: pleny Chicco Dryfit, které zajistí pohodlí a ochranu v každé situaci. Díky kombinaci ultra absorpční vrstvy a dvěma extra jemným pružným okrajům je plenka vždy suchá, a navíc se také příjemně nosí a je dermatologicky testována.

Díky 2 různým absorpčním materiálům jsou pleny Chicco Dryfit vždy suché. Boční zábrany jsou navrženy tak, aby zabránily rizikům úniku a tak může být pokožka dítěte vždy suchá a chráněná.

Chicco Dryfit není jen neustále suchá plenka, ale i použité materiály jsou velmi jemné a měkké. Jelikož plenky jsou určeny nejen k odpočinku, ale i na pohyb, pohodlí je tedy nutností.

Tvar plen Chicco Dryfit se přizpůsobuje vašemu dítěti, jeho vývoji ale i nárokům na pohyb. V nabídce máme 6 různých velikostí od narození až do 30kg.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader