CYBEX Autosedačka Aton 5 (0-13 kg) River Blue Gold

Kód výrobku: F110979 Dodavatelský kód: 520000166
  • Barva:

Běžná cena

3 088 Kč

Cena po slevě

2 999 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Aton 5 (0-13 kg) River Blue Gold

Značka:

Pátá generace úspěšné dětské autosedačky.

S jedinečnými prvky pro bezpečí a pohodlí dítěte, jako je výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů nebo XXL sluneční stříška, posouvá Aton 5 bezpečí dítěte na novou úroveň. Novorozenecká vložka, navržená pro předčasně narozené a velmi malé děti, podporuje ideální úhel sezení a zároveň napomáhá, aby i ty nejmenší děti ležely se správně zarovnanou hlavou, krkem a hrudníkem.

Pohodlí i bezpečí pro malé cestující

Výškově nastavitelná opěrka hlavy: 8poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů pro ochranu, která roste s dítětem. Výška systému pásů se automaticky nastavuje v závislosti na výšce opěrky hlavy, díky čemuž je pracné vyvlékání a navlékání pásů minulostí. Y-systém pásů se osvědčil jako velmi efektivní a pohodlné bezpečnostní řešení, především pro velmi malé děti. Měkkou sedací vložku, připevněnou k opěrce hlavy, lze také použít pro nastavení výšky pánve dítěte.

Integrovaná XXL sluneční stříška

Dokonalá ochrana před větrem a sluncem s UPF50+.

L.S.P. System

Lineární ochrana při bočním nárazu absorbuje energii nárazu z boku. Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System) absorbuje sílu bočního nárazu v kombinaci s energii pohlcujícími materiály. První náraz při nehodě je přenášen systémem lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P. System) a jeho vysouvacími protektory a následně absorbován flexibilní strukturou materiálu autosedačky. Flexibilní materiál a konstrukce dětské autosedačky poté absorbují síly nárazu a odvádějí je pryč od dítěte.

Extra široké Y-pásy s měkkým polstrováním

Vyjímatelná vnitřní vložka pro zarovnanou pozici vleže

Jednou z největších výzev pro bezpečnostní inženýry je zajistit co možná nejlepší způsob převážení předčasně narozených a velmi malých dětí. Krční svalstvo a reflexy těchto dětí nebývají ještě zcela vyvinuty, což bohužel může vést k přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku a následným vážným dýchacím potížím. Společně s německými zdravotními specialisty a porodními asistentkami, a s ohledem na výsledky mnoha testů, byla vyvinuta nová funkce, která při poloze vleže poskytuje nejplošší možný úhel mezi hlavou, krkem a hrudníkem dítěte a snižuje tak riziko dýchacích problémů. Toho je dosaženo pomocí vyjímatelné vnitřní vložky, která po vyjmutí poskytuje více prostoru a pohodlí také větším dětem.

Energii absorbující skořepina

Poskytuje výjimečnou ochranu při bočním nárazu.

Cestovní systém CYBEX

Společně s kočárky CYBEX a kočárky ostatních značek lze autosedačky CYBEX jednoduše přeměnit na cestovní systém. Pomocí jednoduchého adaptéru lze všechny autosedačky CYBEX, společně s kočárky CYBEX Callisto, Onyx nebo Topaz lehce přeměnit na praktický cestovní systém. Kompatibilní jsou také s ostatními značkami kočárků, včetně Bugaboo, Baby Jogger, Mamas & Papas atd. CYBEX tak poskytuje lehké, flexibilní a úsporné cestovní řešení pro život ve městě nebo na cestách, nabízející rodičům nový rozměr mobility.

Technické parametry:

  • UN R44/04
  • skupina 0+; 0 – 13 kg
  • od narození až do cca 18 měsíců
  • D 640 mm / Š 430 mm / V 390–560 mm
  • váha: 4,8 kg
  • autosedačku lze do automobilu instalovat pomocí bezpečnostního pásu nebo pomocí základny Aton Base 2
  • bezpečné kotvení isofixovými konektory pomocí základny Base 2-fix
Značka:
Cybex
Isofix
ne
Sezení
proti směru jízdy