CYBEX Autosedačka (76-150 cm) Pallas B i-Size Cobblestone Grey Silver

Kód výrobku: F181245 Dodavatelský kód: 523001221
 • Barva:

Skladem

Běžná cena

4 839 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka (76-150 cm) Pallas B i-Size Cobblestone Grey Silver

Značka:

Pallas B i-Size: Autosedačka 2v1 pro rodiče, kteří myslí dopředu. Autosedačka je vybavená chytrým nastavitelným tlumícím štítem a přezkou, která se zapíná jediným zacvaknutím. Dokáže snížit počet poranění krku až o 40 %. Lze ji přizpůsobit tak, aby sloužila až do 12 let věku dítěte.

Zvýšená bezpečnost a funkčnost Autosedačka 2v1 je ideální volbou pro rodiče, kteří uvažují dlouho dopředu: lehká autosedačka Pallas B i-Size. Důmyslně navržený tlumící štít snižuje zranění krku až o 40 % ve srovnání s tradičními 5bodovýmí pásy a nastavitelná spona, která se zapíná jedním zacvaknutím, zabezpečí vaše dítě během několika sekund. Když vaše dítě z tlumícího štítu vyroste, můžete ho snadno odstranit a autosedačku pak používat až do 12 let dítěte. Navíc nastavitelné sklápění opěradla, tři individuální nastavení ISOFIX a libovolná z 12 poloh opěrky hlavy vám pomohou přizpůsobit sedačku tak, abyste našli ideální polohu, ve které bude vaše dítě sladce spinkat. Budou dobře chráněné díky integrované ochraně při bočním nárazu.

Můžete ji používat déle než 10 let Autosedačku Pallas B i-Size můžete používat od doby, kdy je vaše dítě ještě batole, až do doby, kdy dosáhne výšky 150 cm nebo 12 let. Vaše dítě bude chráněné tlumícím štítem, který lze odstranit, jakmile dítě vyroste nad 105 cm nebo jakmile váží 21 kg. Dítě pak bude připoutáno bezpečnostním pásem. Díky tomu můžete tuto autosedačku 2v1 používat déle než 10 let.

Snižuje počet poranění krku až o 40 %¹ Autosedačka Pallas B i-Size má nastavitelný tlumící štít, který je navržený tak, aby snižoval riziko vážného poranění krku – síla nárazu se totiž chytře rozkládá na jeho velkou plochu. Dobře přiléhá k dítěti a zvyšuje tak jeho ochranu v případě předního nárazu – přesto však umožňuje volný pohyb horní části těla. ¹V porovnání s běžnou sedačkou se systémem bezpečnostních pásů při čelním nárazu

Zabezpečí dítě během několika sekund Díky Pallas B i-Size budete nastupovat bez zbytečného stresu. Když rodiče vědí, že integrovaný nastavitelný tlumící štít ochrání jejich dítě během několika sekund, je to pro ně obrovská výhoda – mohou bez obav vyrazit na jakoukoli cestu. Dítě zabezpečíte pouhým jedním zacvaknutím a dotažením. A navíc s tím, jak dítě poroste, můžete zabezpečení velmi snadno upravovat.

Ještě více pohodlí pro vaše dítě Když je spokojené dítě, je spokojený i rodič a autosedačka Pallas B i-Size s funkcí naklápění má právě k tomu přispět. Naklápěcí opěradlo v kombinaci se třemi nastaveními ISOFIX znamená, že můžete nastavit úhel opěradla pouhým zatažením za rukojeť, což vám umožní najít ideální částečně sklopenou polohu – dítě si tak může zdřímnout, dívat se z okna nebo s vámi udržovat oční kontakt.

Snižuje sílu bočního nárazu Autosedačka Pallas B i-Size má zesílenou ochranu při bočním nárazu integrovanou do skořepiny autosedačky. Autosedačka je tak v porovnání s jinými autosedačkami bez tohoto bezpečnostního prvku lépe tvarovaná a snižuje účinek bočního nárazu.

Snadná manipulace a nošení Pro Pallas B i-Size je klíčová flexibilita… Jedna z nejlehčích autosedaček ve své třídě. Díky speciálně navrženému tvaru se dá snadno instalovat, snadno se s ní manipuluje a snadno se přenáší.

Přizpůsobí se vašemu dítěti S tím, jak vaše dítě roste, určitě uvítáte, že opěrka Pallas B i-Size je vybavená 12 samostatnými výškovými nastaveními, které lze snadno nastavit nahoru nebo dolů. Dítě tak bude mít oporu a pohodlí, dokud nedosáhne výšky 150 cm. Autosedačku tak budete moci používat více než 10 let.

Perfektně sedne do vašeho auta Autosedačka Pallas B i-Size je vybavená systémem ISOFIX, který usnadňuje instalaci, a horním kotevním úchytem pro dodatečné upevnění. Stačí jen třikrát zacvaknout – jednou u horního úchytu a dvakrát u nastavitelného systému ISOFIX – a autosedačka je připravena k použití.

Šetrná k dětské pokožce Bezpečnost se skrývá v jemných detailech a u autosedačky Pallas B i-Size bylo provedeno přísné testování všech materiálů na přítomnost nebezpečných látek – rodiče tak mají větší jistotu, že je vše šetrné k pokožce jejich dítěte.

Technické parametry:

 • rozměry: 42 × 53 × 59,5–83 (D x Š x V)
 • hmotnost: 6.5 kg
 • věkový rozsah: od >15 měsíců do 12 let
 • výška dítěte: 76–150 cm
 • hmotnost dítěte: od přibližně 9 kg do 50 kg
 • schvalovací předpis: UN R129/03
 • textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Co je součástí balení?

 • autosedačka Pallas B i-Size
 • tlumící štít
 • uživatelskou příručku (příručka pro rychlý start a přístup k digitální příručce)
Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy