CYBEX Autosedačka Anoris T2 i-size (76-125 cm) Plus Sepia Black Platinum

Kód výrobku: F187039 Dodavatelský kód: 523001059
 • Barva:

Skladem

Běžná cena

19 290 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Anoris T2 i-size (76-125 cm) Plus Sepia Black Platinum

Značka:

Následník vítěze testu ADAC, Anoris T2 i-Size, je o 50 % bezpečnější¹ než ostatní autosedačky orientované ve směru jízdy a umožňuje tolik důležitý oční kontakt s dítětem. Díky celotělovému airbagu umístěnému v kompaktním tlumicím štítu s nastavitelnou hloubkou je vaše dítě v bezpečí a má volnost pohybu.

Tvé nejlepší rozhodnutí pro zbytek jejich života. Anoris T2 i-Size je přední světovou technologií autosedaček orientovaných ve směru jízdy. V malém tlumicím štítu, nyní vylepšeném o možnost nastavení hloubky pro pohodlné používání a volnost pohybu, je zabudovaný celotělový airbag. Umístění sedačky ve směru jízdy poskytuje více místa pro nohy a umožňuje snadnou interakci a oční kontakt s dítětem prostřednictvím zpětného zrcátka. V horkém počasí přijde vhod všestranný systém odvětrávání vylepšený o inovativní síťovinu, která je šestkrát prodyšnější než běžný materiál autosedaček, a sluneční stříška poskytující stín. Po autosedačce Cloud T i-Size je model Anoris T2 i-Size ideálním nástupcem až do sedmi let věku dítěte.

Až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti Anoris T2 i-Size je světovou jedničkou mezi autosedačkami s celotělovým airbagem zabudovaným do bezpečnostního pultu. Při čelním nárazu se airbag ve tvaru písmene C nafoukne během milisekund, čímž prakticky okamžitě ochrání hlavu, krk a tělo dítěte. Výsledkem je až o 50 % vyšší bezpečnost než u ostatních autosedaček orientovaných ve směru jízdy¹. Nejnovější přírůstek do řady autosedaček oceněné v testech ADAC je autosedačkou zítřka, dostupnou již dnes.

Přímý oční kontakt Čelte světu společně, bez kompromisů s ohledem na bezpečnost. Mnoho rodičů preferuje, sedí-li dítě ve směru jízdy². Umožňuje to interakci a oční kontakt prostřednictvím zpětného zrcátka. Každá společná chvíle přispívá k vývoji dítěte a pomáhá rozvíjet jeho vztah s rodiči.

Volnost pohybu Kompaktní, polstrovaný airbagový pult dítěti poskytuje spoustu místa k pohybu. Orientace ve směru jízdy poskytuje prostor pro nohy navíc. Vaše dítě se tak může protáhnout a vyhnout se křečím. Naše studie ukazují, že většině dětí pult připadá pohodlnější než pás. V případě potřeby je k akci připravený celotělový airbag, díky kterému dítě zůstane bezpečně v autosedačce.

Přesné připoutání, pocit lehkosti Nastupování do auta je jednodušší než kdy jindy díky inovativnímu airbagovému pultu, který upevníte na jedno zacvaknutí. Studie ukazují, že airbagový pult lze správně připoutat s mnohem větší pravděpodobností než pás². Airbagový pult Anoris T2 i-Size má osm nastavení hloubky pro přesné připoutání a upevnění. Dítě je v bezpečí, ale má volnost pohybu, aniž by ho pult svou hmotností tlačil.

Až šestkrát prodyšnější Každá cesta je jako vánek díky všestrannému systému odvětrávání a inovativní síťovině, která je šestkrát prodyšnější než srovnatelné materiály. Díky přesně umístěným větracím otvorům vzduch nejen cirkuluje, ale také zcela opouští sedačku – a odvádí teplo.

Dlouhá použitelnost Bezpečí, které vydrží déle. Prostorná sedačka poskytuje dítěti prostor pro růst až do věku sedmi let – to je o tři roky více než srovnatelné autosedačky. Airbagový pult i opěrka hlavy jsou plně nastavitelné tak, aby dítěti dokonale seděly v každém věku. Delší použitelnost znamená, že se vaše dítě může déle těšit z prvotřídní ochrany. Integrovaný airbag chrání celou škálu tělesných rozměrů – a poskytuje tak bezkonkurenční bezpečnost v průběhu let.

Snižuje sílu bočního nárazu o 20 % 25 % dopravních nehod tvoří nehody s bočním nárazem³. Pokročilá lineární ochrana při bočním nárazu snižuje síly nárazu až o 20 % a přenáší je do skořepiny a opěrky hlavy autosedačky, které pohlcují energii. Když autosedačku vybalíte, ochranná křídla se automaticky vyklopí. Při instalaci tedy máte o jednu starost méně.

Integrovaný bezpečnostní asistent Autosedačka může chránit pouze v případě, že je nastavena správně. Integrovaný bezpečnostní asistent vám pomůže při instalaci sedačky a pokaždé, když poutáte vaše dítě. Kontrolky LED zobrazují stav upevnění ISOFIX, opěrné nohy, airbagového pultu a baterie. Snadno zkontrolujte, zda je vaše dítě v bezpečí, a začněte řídit s maximální jistotou.

Perfektní poloha při spánku Sklopte sedadlo, aby si vaše dítě mohlo vychutnat klidný spánek na cestě. Výběr ze tří nastavení sklonu usnadňuje nalezení dokonale pohodlné polohy. Pokud vaše dítě usne vsedě, snadno přístupná nastavovací rukojeť vám pomůže sklopit sedadlo, aniž byste jej vzbudili.

Bezpečná a snadná instalace Sedačka Anoris T i-Size je stabilizována pomocí ISOFIX a opěrné nohy, což zajišťuje pevné spojení s vozidlem. Instalace je intuitivní. Integrovaný bezpečnostní asistent vám pomůže zkontrolovat, že sedačka je nastavena správně a připravena k ochraně.

Optimální ochrana před slunečním svitem Sklápěcí sluneční stříška UPF50+ dodávaná v rámci řady Plus poskytuje vynikající ochranu před slunečním svitem a funguje coby praktická skrýš před rušným okolím. Síťovinové okénko zlepšuje proudění vzduchu a vaše děťátko se tak za pohybu bude cítit příjemně (síťovinové okénko není UPF50+).

Technické parametry:

 • věkový rozsah: od >15 měsíců do přibližně 7 let
 • výška dítěte: 76–125 cm
 • hmotnost dítěte: až 21 kg
 • schvalovací předpis: UN R129/03
 • textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C
 • rozměry: 71 × 44 × 75 cm (D x Š x V)
 • hmotnost: 12 kg

Kompatibilní s:

 • držák nápojů k autosedačce
 • naváděcí plasty ISOFIX

Instalace autosedačky: Model Anoris T2 i-Size lze instalovat na libovolnou autosedačku i-Size pomocí úchytů ISOFIX. Opěrná noha také zajišťuje větší stabilitu tím, že opírá autosedačku o podlahu vozidla. S integrovaným bezpečnostním asistentem lze snadno nastavit obě funkce, čímž se odstraní dohady z instalace.

Co je zahrnuto v ceně?

 • autosedačka Anoris T2 i-Size
 • integrovaná základna ISOFIX
 • tlumicí štít s integrovaným airbagem
 • sluneční stříška (součástí pouze řady Plus)
 • uživatelskou příručku (příručka pro rychlý start a přístup k digitální příručce)
Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy