CYBEX Autosedačka Aton B2 i-Size (0-13 kg) Volcano Black Silver

Kód výrobku: F169225 Dodavatelský kód: 521003589
  • Barva:

Běžná cena

3 546 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Aton B2 i-Size (0-13 kg) Volcano Black Silver

Značka:

Od výšky 45 do 87 cm; maximálně 13 kg; od narození do cca 24 měsíců.

Společnost cybex představuje nové dětské nosítko Aton B2 i-Size . Byla vyvinuta podle nové bezpečnostní normy R129/03 a má lineární ochranu proti bočnímu nárazu, která spolehlivě ochrání vaše dítě při cestování. Vyjímatelná novorozenecká vložka a výškově nastavitelná opěrka hlavy navíc zajišťují maximální pohodlí v prvních dvou letech života vašeho dítěte. S hmotností 3,9 kg je Aton B2 i-Size lehký a snadno se s ním manipuluje. Dětská autosedačka je kompatibilní s kočárky cybex a dalšími vybranými značkami a její skladná XXL stříška (USF50+) chrání před sluncem a větrem i mimo auto. Abyste se vy i vaše dítě mohli od prvního dne bezpečně dostat z bodu A do bodu B.

Snižuje síly působící při bočním nárazu Lineární ochrana proti bočnímu nárazu zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu. V kombinaci se skořepinou pohlcující energii dokáže snížit sílu bočního nárazu přibližně o 25 %.

Spolehlivá ochrana před sluncem a větrem Sluneční stříška XXL má ochranný faktor USF50+, který chrání citlivou dětskou pokožku před slunečními paprsky. Kromě toho spolehlivě chrání před větrem, když cesta pokračuje mimo vůz.

Během prvních 24 měsíců roste s vaším dítětem Díky 11poziční výškově nastavitelné opěrce hlavy roste nosítko během prvních 24 měsíců s vaším dítětem. Hlava, krk a ramena jsou podepřeny, zatímco postroj se automaticky a pohodlně přizpůsobuje každému růstovému spurtu.

Snadná manipulace Aton B2 i-Size váží pouhých 3,9 kg a lze jej snadno a nekomplikovaně umístit do auta nebo přenášet před a po cestě.

Kompatibilní s kočárky Jako cestovní systém můžete Aton B2 i-Size nasadit na jakýkoli kočárek cybex, gb nebo jiných vybraných značek. Jednoduchá a intuitivní montáž dětského nosiče vám umožní plynule pokračovat v cestě pěšky.

Chrání vaše dítě od první jízdy Odnímatelná novorozenecká vložka podporuje ergonomicky správnou polohu dítěte do 60 cm. Můžete si tak být jisti, že se mu dostane maximální ochrany.

Technické detaily:

  • Rozměry (délka x šířka x výška): 66 × 44 × 39 cm.
  • Hmotnost: 3,9 kg
  • Péče: potah lze prát v pračce na 30 °C
  • Materiál potahu: 100 % polyester
  • Vyvinuto a navrženo v Německu. Kompatibilní se základnou M
Značka:
Cybex
Isofix
ano, ne
Sezení
proti směru jízdy