CYBEX Autosedačka Pallas G i-Size Plus (76-150 cm) Hibiscus Red Gold

Kód výrobku: F179892 Dodavatelský kód: 523001097
 • Barva:

Běžná cena

5 175 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Pallas G i-Size Plus (76-150 cm) Hibiscus Red Gold

Značka:

Seznamte se s oceňovanou autosedačkou Pallas G i-Size orientovanou ve směru jízdy. Zdokonalený tlumící štít zajišťuje ještě vyšší bezpečnost, protože snižuje riziko poranění krku o 40 %¹. Varianta Plus je vybavena inovativní technologií celoplošného odvětrávání.

Bezpečí, které roste s vaším dítětem Autosedačka Pallas G i-Size posouvá technologii tlumícího štítu na vyšší úroveň, takže je ještě bezpečnější a snadněji se používá a snižuje riziko poranění krku o 40 %¹. Rodiče již léta důvěřují autosedačkám CYBEX Pallas, že zajistí bezpečí jejich dětí, a Pallas G i-Size je nejnovější generací této oceňované řady, která byla v roce 2021 oceněna organizacemi ADAC a Stiftung Warentest jako nejlepší ve své třídě.

Je to autosedačka, která roste s vaším dítětem a zaručuje mu pohodlí díky inovativnímu celoplošnému systému odvětrávání a integrované 3D síťovině, která šestinásobně zvyšuje prodyšnost². Pallas G i-Size: Autosedačka, která vás bude doprovázet více než 10 let.

Snížení počtu poranění krku o 40 %¹ Oceněný zdokonalený tlumící štít snižuje riziko poranění krku při čelním nárazu a poskytuje mnohem lepší ochranu než běžné bezpečnostní pásy. Při čelním nárazu se dítě převalí dopředu přes tlumící štít, který plní podobnou funkci jako airbag. Síla nárazu se rozloží na jeho velkou plochu, čímž se redukuje zatížení zranitelného krku a zároveň se chrání hlava.

Použitelnost více než 10 let Sedačka 2v1, která roste s vaším dítětem po celou dobu jeho dětství – od batolete až po věk dospívání. Vaše dítě je chráněno tlumícím štítem, dokud nedosáhne hmotnosti 21 kg. Poté se odstraní tlumící štít a sedačka se zajistí bezpečnostním pásem vozidla, což poskytuje spolehlivou ochranu, dokud dítě nedosáhne výšky 150 cm (přibližně 12 let).

Zabezpečí dítě během několika sekund Integrovaný nastavitelný tlumící štít vaše dítě rychle, jednoduše a spolehlivě ochrání. Nejčastější příčinou zranění bývá nesprávné zajištění a studie ukazují, že u tlumících štítů je míra selhání výrazně nižší než u bezpečnostních pásů³. Díky pohodlnému systému zapínání se nemusíte nad dítě naklánět ani zápasit s bezpečnostními pásy. A nastavitelná konstrukce poskytuje dostatek prostoru pro růst.

Optimální prodyšnost Díky inovativní 3D síťovině varianty Plus, která je šestkrát prodyšnější než srovnatelné látky autosedaček, může vzduch cirkulovat systémem celoplošného odvětrávání autosedačky. Zajistí vašemu dítěti chládek a pohodu i v těch nejteplejších dnech.

O 20 % vyšší ochrana při bočním nárazu Systém lineární ochrany při bočním nárazu Plus (L.S.P.) a skořepina, která absorbuje energii, zmírňují sílu bočního nárazu o více než 20 % v porovnání se stejnou autosedačkou bez systému L.S.P.

Dokonalá poloha při spánku Možnost sklopení sedačky jednou rukou vám pomůže udržet vaše dítě v pohodlí a spokojenosti. Bez ohledu na věk dítěte je sklopit sedačku snadné, aby mohlo klidně spát, když jste spolu na cestách.

Intuitivní a bezproblémová bezpečná instalace Systém ISOFIX a horní popruh zajišťují jednoduchou a bezpečnou instalaci autosedačky, která je díky novému ergonomicky tvarovanému madlu ISOFIX jednodušší. Upevnění ISOFIX vám pomůže správně namontovat sedačku, zatímco Top Tether poskytuje kotevní úchyt pro další zvýšení bezpečnosti a stability. Oba prvky jsou vybavené snadno kontrolovatelnými indikátory, jež potvrzují, když je autosedačka správně nainstalována a připravena k použití.

Až 7× bezpečnější pro hlavu⁴ Patentovaná sklopná opěrka hlavy pomáhá zabránit tomu, aby se hlava dítěte během spánku nakláněla dopředu, a udržuje ji v bezpečnostní zóně autosedačky. To zaručuje lepší ochranu v případě bočního nárazu, a to až sedmkrát lepší než když je hlava sklopená dopředu. Tři nastavení sklonu vám pomohou najít optimální polohu pro spánek vašeho dítěte.

Technické parametry:

 • věkový rozsah: přibližně od 15 měsíců do 12 let
 • výška dítěte: 76–150 cm
 • hmotnost dítěte: od přibližně 9 kg do 50 kg
 • rozměry: 40,5 × 59,5 × 59–81 cm (D x Š x V)
 • hmotnost: 8,9 kg
 • schvalovací předpis: UN R129/03
 • textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Součást balení:

 • autosedačka Pallas G i-Size
 • tlumící štít
 • uživatelská příručka

Odkazy ¹ V porovnání s běžnou sedačkou se systémem bezpečnostních pásů při čelním nárazu ² V porovnání s jinými materiály autosedaček ³ Müller G.; Kühn M.; Karakus B.; Bende J. 2019. „Nesprávné použití dětských zádržných systémů: Další aspekty terénní studie GDV 2017.‚ Gesamtverband der Deutschen Versicherungswir­tschaft e. V., Forschungsbericht Nr. 55. ⁴ V porovnání se stejným produktem (HIC 36) v testu bočního nárazu (27 km/h) organizace ADAC

Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy