CYBEX Autosedačka Sirona G i-Size Plus (61-105 cm) Lava Grey Gold

Kód výrobku: F180820 Dodavatelský kód: 523001209
 • Barva:

Běžná cena

6 471 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Sirona G i-Size Plus (61-105 cm) Lava Grey Gold

Značka:

Autosedačka orientovaná proti směru jízdy, která je konstruována tak, aby chránila a zajišťovala o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti¹. Autosedačka Sirona G i-Size se otáčí o 360°, takže její usazování je velmi jednoduché. Integrovaná lineární ochrana při bočním nárazu a celoplošné odvětrávání zajistí vašemu dítěti větší bezpečí a chlad.

360° pohodlí a bezpečnost Přivítejte cestování proti směru jízdy s autosedačkou CYBEX Sirona G i-Size, která nabízí až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti¹ pro vaše dítě. Inovativní 360° rotace usnadňuje rodičům nastupování a vystupování, protože dítě je umístěno v mnohem lépe ovladatelné poloze. Uvnitř vozu budou děti v chladu a pohodlí bez ohledu na počasí, protože systém celoplošného odvětrávání se speciální síťovinou šestinásobně zvyšuje prodyšnost². Důmyslně integrovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu poskytuje zjednodušenou a zesílenou ochranu v případě bočního nárazu. V rámci rodiny Modular G se základna, kterou jste měli pro autosedačku Cloud G i-Size, dokonale hodí k této autosedačce: nepřetržitá bezpečnost po dobu prvních čtyř let.

Odkazy ¹ Ve srovnání se stejnou autosedačkou orientovanou ve směru jízdy při čelním nárazu. Výsledky interního testování s použitím kritérií čelního bariérového testu ADAC 2022. ² Ve srovnání s konvenčním materiálem pro autosedačky.

Až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti Cestování proti směru jízdy je povinné do 15 měsíců věku dítěte. Autosedačka Sirona G i-Size poskytuje až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti v poloze proti směru jízdy¹. V případě čelního nárazu je tělo dítěte tlačeno proti polstrované skořepině autosedačky, což minimalizuje pohyb a snižuje síly působící na krk. Bezpečná poloha, na kterou se můžete spolehnout až do 4 let věku dítěte.

Snadnější nástup a výstup Díky inovativnímu mechanismu otáčení o 360° je snadné dostat dítě do správné polohy pro nastupování a vystupování, a to i když je sedačka nakloněná. Otáčejte sedačku jednou rukou: to je mnohem rychlejší a mnohem lepší pro vaše záda.

Jedna základna – dvě sedačky: určeno pro první 4 roky života (k dokoupení samostatně) Autosedačky Cloud G i-Size a Sirona G i-Size patří do rodiny Modular G. Jakmile vaše dítě vyroste z dětské autosedačky, Sirona G i-Size se na základnu nainstaluje jediným zacvaknutím. Díky instalaci ISOFIX je to praktický a bezpečný základ pro první čtyři roky.

Optimální prodyšnost Všestranný ventilační systém vytváří pro vaše dítě skvělé cestovní prostředí. Naše řada Plus Line má speciálně vyvinutou síťovinu, která je šestkrát prodyšnější než běžné materiály a zbavuje vás tak vypětí při horkých cestách plných pocení.

Boční ochrana Zjednodušená lineární ochrana při bočním nárazu v kombinaci se skořepinou tlumící náraz a speciálně navrženou opěrkou hlavy poskytuje dítěti zvýšenou ochranu při bočním nárazu, takže je na každé cestě v bezpečí.

Vždy v pohodlné poloze Díky pěti samostatným nastavením sklonu pro své dítě vždy najdete tu správnou polohu, a to jak v poloze ve směru jízdy, tak i proti směru jízdy. Jsou speciálně navrženy tak, aby se daly snadno nastavit do správného úhlu.

Roste s vaším dítětem do 4 let Držet krok s rostoucím dítětem je mnohem snazší díky této výškově nastavitelné opěrce hlavy. Určitě najdete tu správnou polohu, která jim zajistí bezpečí a maximální pohodlí.

Jednoduchá instalace a ukotvení Mimořádná stabilita a bezpečnost v autě díky opěrné noze, která zabraňuje otočení autosedačky dopředu v případě nehody, a uživatelsky přívětivým úchytům ISOFIX, které připojují základnu přímo k podvozku vašeho vozu.

Snadné nastupování Chytře navržené držáky pásů udržují bezpečnostní pásy a popruhy mimo dosah, aby si na ně dítě při usazování do autosedačky náhodou nesedlo – celý proces je tak pro rodiče mnohem plynulejší a jednodušší.

Technické parametry:

 • rozměry: d x š x v: 710 mm x 440 mm x 750 mm
 • hmotnost se základnou G: 13 kg
 • věkový rozsah: od přibližně 3 měsíců do 4 let (s vložkou pro novorozence již od narození)
 • výška dítěte: 61–105 cm (od 40 cm s vložkou pro novorozence)
 • hmotnost dítěte: maximálně 19 kg
 • schvalovací předpis: UN R129/03

Pokyny k údržbě: Textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Kompatibilní s (k dokoupení samostatně):

 • základna G
 • držák nápojů k autosedačce
 • vložka pro novorozence Sirona G Line
 • letní potah Sirona G Line
 • SensorSafe 4-in-1 Kit Toddler
 • naváděcí plasty ISOFIX
Značka:
Cybex
Isofix
ne
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy