CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size Plus Ocean Blue Gold

Kód výrobku: F176954 Dodavatelský kód: 522001661
 • Barva:

Běžná cena

8 490 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Sirona Gi i-Size Plus Ocean Blue Gold

Značka:

Maximální pohodlí a bezpečnost po dobu prvních čtyř let. Autosedačka Sirona Gi i-Size směřující proti směru jízdy má funkci otáčení o 360° pro snadné nastupování. Všestranné odvětrávání pro jízdu v chladu.

Až o 50 % vyšší úroveň bezpečnosti Orientace proti směru jízdy je jedním z nejbezpečnějších způsobů cestování. V prvních kritických okamžicích čelního nárazu je tělo dítěte tlačeno proti polstrované skořepině autosedačky, což minimalizuje pohyb a snižuje sílu působící na krk dítěte. Povinné až do věku 15 měsíců (76 cm); doporučujeme, aby vaše dítě zůstalo orientováno proti směru jízdy tak dlouho, jak je to možné. Autosedačka Sirona Gi i-Size je navržena pro pohodlné cestování proti směru jízdy, dokud vaše dítě neváží 20 kg.​(* Ve srovnání se stejnou sedačkou orientovanou ve směru jízdy při čelním nárazu. Výsledky interního testování s použitím kritérií čelního bariérového testu ADAC 2022.)

Rychlé a snadné nastupování Bezstarostný začátek vaší cesty. Stačí otočit autosedačku směrem ke dveřím auta a dítě naložit. Nebudete si namáhat záda, zatímco vaše dítě zůstane pohodlné v jakékoliv částečně sklopené poloze.

Optimální prodyšnost Pohodlí v každém ročním období. Celková ventilace umožňuje proudění vzduchu kanály v autosedačce, odvádí teplo a pomáhá vyhnout se pocení vašeho nejmenšího za jízdy. Verze Plus zahrnuje také síťovinu, která zvyšuje prodyšnost až šestkrát ve srovnání s běžnými tkaninami.

Roste s vaším dítětem do 4 let Jak vaše dítě roste, nastavte opěrku hlavy autosedačky Sirona Gi i-Size tak, aby pohodlně seděla v každé fázi. 12 pozic umožňuje přizpůsobit ji vašemu dítěti, přičemž popruhy se automaticky prodlužují s každým nastavením – a je k tomu zapotřebí pouze jedna ruka.

Vždy v pohodlné poloze Najděte ideální nastavení sklonu, ať už je vaše dítě novorozencem nebo odrostlým dítětem. V obou směrech jízdy je k dispozici pět poloh – a také v poloze nástupu. A když vaše dítě usne, můžete sklopit sedačku jednou rukou a nechat jej snít o něco déle.

Boční ochrana Integrovaná lineární ochrana při bočním nárazu chrání vaše dítě před silou bočního nárazu. Systém L.S.P společně se skořepinou tlumící náraz výrazně snižuje účinek nárazové síly na dítě.

Snadné nastupování Když vaše dítě poutáte k autosedačce, potřebujete veškerou pomoc. Autosedačka Sirona Gi i-Size je vybavena důmyslnými popruhy, které udržují pásy mimo, když usazujete své dítě. Změna orientace sedačky proti a ve směru jízdy je stejně snadná.

Jednoduchá instalace a ukotvení Nastavení autosedačky Sirona Gi i-Size zabere jen chvilku. Pomocí ergonomické rukojeti zacvakněte upínání ISOFIX k sedadlu vozidla a vysuňte opěrnou nohu. Obojí poskytuje stabilitu a zvýšenou bezpečnost. Vizuální indikátory vám pomohou ujistit se, že je sedačka připravena k ochraně.

Bezpečnost a pohodlí 360° Nejnovější autosedačka v naší úspěšné řadě Sirona je dosud tou nejpohodlnější: Sirona Gi i-Size. Kromě orientace proti směru jízdy pro bezpečnější jízdu je tato autosedačka také vybavena integrovanou lineární ochranou při bočním nárazu pro bezpečnost ze všech směrů. Vylepšete pohodlí svého dítěte o 360° pro plynulé nastupování a vystupování. Všestranné odvětrávání udržuje chlad během jízdy – zvolte verzi Plus pro dodatečnou síťovinu a ještě větší prodyšnost. Pět poloh sklopení poskytuje dítěti pohodlí šité na míru v obou směrech, jak pro malé novorozence, tak pro velké, čtyřleté děti. 360° pohodlí a bezpečnosti po dobu prvních čtyř let: Sirona Gi i-Size.

Technické parametry:

 • rozměry: 71 × 44 × 75 cm (DxŠxV)
 • hmotnost: 13 kg
 • textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C
 • věkový rozsah: od přibližně 3 měsíců do 4 let (s vložkou pro novorozence již od narození)
 • výška dítěte: 61–105 cm (od 40 cm s vložkou pro novorozence)

Co je zahrnuto v ceně?

 • autosedačka Sirona Gi i-Size pro batolata
 • integrovaná základna
 • uživatelská příručka

Kompatibilní s (k dokoupení samostatně):

 • držák nápojů k autosedačce
 • letní potah Sirona Gi i-Size
 • vložka pro novorozence Sirona Gi i-Size
 • SensorSafe 4-in-1 Kit Toddler
 • vodítka ISOFIX
Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy