CYBEX Autosedačka Solution B4 i-Fix (100-150 cm) Dynamic Red Silver

Kód výrobku: F173206 Dodavatelský kód: 522004741

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution B4 i-Fix (100-150 cm) Dynamic Red Silver

Značka:

Bezpečnost, pohodlí a snadné používání. S autosedačkou typu podsedáku Solution B4 i-Fix s vysokým opěradlem můžete být v naprostém klidu. Jistě oceníte bezpečnost, kterou poskytuje lineární ochrana při bočním nárazu Plus, a striktní testování podle nejnovějších norem UN R129/03. Dodává se s držákem nápojů.

Vylepšená bezpečnost a vynikající funkčnost Autosedačka Solution B4 i-Fix ke snadnému používání disponuje praktickým systémem ISOFIX, díky kterému ji lze ve vozidle snadno a bezpečně nainstalovat. Má také výškově nastavitelnou opěrku hlavy s 12 polohami, která se pohodlně přizpůsobí rostoucími dítěti. Dodává se s držákem nápojů, se kterým budou nápoje v bezpečí a na dosah ruky. Tato autosedačka typu podsedáku s vysokým opěradlem nabízí vše potřebné, abyste při cestování se svým milovaným dítětem byli v klidu a pohodě.

Snižuje sílu bočního nárazu Systém L.S.P. Plus, který lze najít na bocích autosedačky, nabízí dodatečnou bezpečnost v případě bočního nárazu.

Optimální ochrana pro klid na duši Autosedačka Solution B4 i-Fix byla vyvinuta podle nejnovějších bezpečnostních norem UN R129/03 a na základě striktního testování bezpečnosti, na kterou se můžete spolehnout.

Snadná instalace Bezproblémová instalace a mimořádná stabilita při jízdě díky systému ISOFIX. Autosedačku Solution B4 i-Fix stačí díky systému ISOFIX jednoduše zaklapnout do sedadla jakéhokoli vozu.

Roste s dítětem Jak vaše dítě roste, upravte opěrku hlavy na jednu ze 12 různých pozic. Autosedačku tak lze pohodlně používat v jakémkoli věku, až do 12 let.

Snadná manipulace a nošení Autosedačka je natolik lehká, že ji lze přemístit do jiného vozidla, aniž byste si namáhali záda.

Šetrná k dětské pokožce Materiál všech našich autosedaček p odléhá striktnímu testování na nebezpečné látky.

Nápoje v bezpečí a na dosah ruky Díky praktickému držáku nápojů, dodávanému s každou autosedačkou Solution B4 i-Fix, bud mít vaše dítě nápoje i jiné nezbytnosti vždy po ruce.

Hodí se dokonale do vašeho vozidla Opěradlo lze nastavit tak, aby autosedačka pohodlně doplnila sedadlo jakéhokoli vozu a aby vašemu dítěti nabízela pohodlnou pozici.

Technické parametry:

  • věkový rozsah: od přibližně 3 do 12 let
  • výška dítěte: 100 – 150 cm
  • hmotnost dítěte: od přibližně 15 do 50 kg
  • schvalovací předpis: UN R129/03
  • délka: 390 mm
  • šířka: 570 mm
  • výška: 640 mm
  • hmotnost: 4.5 kg
Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy