CYBEX Autosedačka Solution G I-FIX Plus (100-150 cm) Beach Blue Gold

Kód výrobku: F179896 Dodavatelský kód: 523001105
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

5 099 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution G I-FIX Plus (100-150 cm) Beach Blue Gold

Značka:

Autosedačka Solution G i-Fix s vysokou zádovou opěrkou poskytne vašemu dítěti maximální pohodlí a zároveň tu nejlepší ochranu díky špičkovým bezpečnostním funkcím. Vítěz testu ADAC 5.23 – kategorie: Dítě (100–150 cm)¹.

Pohodlí, které je připraveno chránit Autosedačka Solution G i-Fix s vysokou zádovou opěrkou je špičkovým řešením v oblasti bezpečnosti a pohodlí vašeho dítěte. Patentovaná sklopná opěrka hlavy udržuje hlavu dítěte v chráněné zóně autosedačky, takže dítě bude během každé cesty v bezpečí, ať už spí, nebo je vzhůru.

Varianta Plus umožňuje vašemu dítěti cítit se příjemně v jakémkoli ročním období díky technologii odvětrávání s inovativní 3D síťovinou. Náš systém boční ochrany zvyšuje bezpečnost dítěte a autosedačku lze nastavit tak, aby dokonale odpovídala měnícímu se vzrůstu dítěte. A funkce sklápění zajišťuje trvalé pohodlí po řadu let. Díky této vynikající kombinaci bezpečnosti a komfortu získala vůbec nejlepší hodnocení ve své třídě v předním evropském spotřebitelském testu organizace ADAC².

Až 7× bezpečnější pro hlavu Tento typ autosedačky je nadmíru pohodlný díky patentované třípolohové sklopné opěrce hlavy, která podepře hlavu dítěte, když usíná, a přitom je až sedmkrát bezpečnější³. Můžeme vám prakticky garantovat, že dítě bude spát klidným spánkem a jeho krk a hlava budou chráněny v bezpečnostní zóně autosedačky.

Perfektní poloha při spánku Maximální pohodlí na cestách – autosedačka Solution G i-Fix je naše první autosedačka s podsedákem s vysokým opěradlem a funkcí sklápění jednou rukou, takže je snadné najít ideální polohu pro spánek.

Optimální prodyšnost Pohodlí v každém ročním období díky jedinečnému systému odvětrávání. 3D síťovina varianty Plus je až šestkrát prodyšnější než srovnatelné materiály autosedaček. Stálý proud vzduchu snižuje teplotu autosedačky a udržuje dítě v chládku a pohodlí.

O 20 % lepší ochrana při bočním nárazu Systém lineární ochrany při bočním nárazu Plus (L.S.P.) a skořepina, která absorbuje energii, zmírňují sílu bočního nárazu o více než 20 % v porovnání se stejnou autosedačkou bez systému L.S.P.

Ideální pro každý věk Díky nastavitelné opěrce hlavy a flexibilním vnějším křidélkům můžete zvýšit výšku autosedačky podle výšky dítěte a omezit tak jeho růstové bolesti.

Bezpečná a snadná instalace Naše nová ergonomicky tvarovaná rukojeť ISOFIX umožňuje rychlejší, snadnější a bezpečnější instalaci. Autosedačku jednoduše zacvakněte do kotvicích bodů ISOFIX ve vozidle.

Technické parametry:

  • věkový rozsah: od přibližně 3 do 12 let
  • výška dítěte: 100–150 cm
  • hmotnost dítěte: od přibližně 15 kg do 50 kg
  • rozměry: 40,5 × 59,5 × 59–81 cm (D x Š x V)
  • hmotnost: 7,45 kg
  • schvalovací předpis: UN R129/03
  • textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Odkazy ¹ Stejný výsledek jako sedačka v jiné kategorii. ² Od poslední změny testovacího protokolu ³ V porovnání se stejným produktem (HIC 36) v testu bočního nárazu (27 km/h) organizace ADAC ⁴ Ve srovnání se stejnou autosedačkou bez systému L.S.P.

Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy