CYBEX Autosedačka Solution S2 i-Fix (100-150 cm) Moon Black Gold

Kód výrobku: F173189 Dodavatelský kód: 522002260
  • Barva:

Běžná cena

4 189 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution S2 i-Fix (100-150 cm) Moon Black Gold

Značka:

Autosedačka, která je tak flexibilní, jak rodiče potřebují. Autosedačka Solution S2 i-Fix roste s vaším dítětem od tří do dvanácti let a dokonale se mu přizpůsobí na každém kroku.

Přizpůsobení pro dlouhou životnost a bezpečnější cestování Sklopná opěrka hlavy udržuje hlavu spícího dítěte v chráněné poloze, obklopenou chrániči hlavy a ramen sedačky. V případě bočního nárazu jsou hlava a krk chráněny, zatímco systém lineární ochrany při bočním nárazu pomáhá odvádět síly nárazu směrem od dítěte. Nastavení výšky jednou rukou s 12 polohami znamená, že bez ohledu na to, jak rychle vaše dítě roste, konstrukce Solution S2 i-Fix vždy poroste rychleji.

Patentovaná sklopná opěrka hlavy Patentovaná sklopná opěrka hlavy pomáhá zabránit přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku. Udržování hlavy v této poloze znamená, že v případě bočního nárazu bude dítě chráněno chrániči hlavy a ramen.

Pokročilý systém lineární ochrany při bočním nárazu Pokročilá lineární ochrana při bočním nárazu je připravena k použití již od začátku, bez nutnosti další instalace. V kombinaci se skořepinou tlumící náraz může snížit sílu bočního nárazu přibližně o 25 %.

Výškově nastavitelná opěrka hlavy s 12 polohami Výškově nastavitelná opěrka hlavy s 12 polohami umožňuje, aby sedačka rostla s vaším dítětem od tří do dvanácti let. Děti v tomto věku hodně rostou. Snadné seřízení jednou rukou umožňuje přizpůsobit sedačku tak, aby držela krok s vašimi potřebami.

Integrovaný systém odvětrávání Integrovaný systém odvětrávání umožňuje proudění chladicího vzduchu přes autosedačku. To zabraňuje hromadění tepla a zaručuje pohodlnou teplotu sedačky i v horkých dnech.

ISOFIX Upevnění ISOFIX vám pomůže nainstalovat autosedačku do vozidla správným způsobem. Nastavení je jednoduché s upínáním na jedno cvaknutí. Snadno kontrolovatelné indikátory potvrzují, že je sedačka správně namontována, takže můžete pokračovat a své dítě zajistit 3bodovým bezpečnostním pá­sem.

Extra široký a hluboký polštář sedačky Extra široký a hluboký polštář sedačky zajišťuje nejpohodlnější místo ve vozidle – s dostatkem místa pro vaše rostoucí dítě.

Nastavitelné opěradlo Díky nastavitelnému opěradlu se autosedačka dokonale vejde do jakéhokoliv sedadla vozu. Jednoduše nastavte opěradlo tak, aby pohodlně sedělo ve vozidle.

Skořepina tlumící náraz Skořepina tlumící náraz je navržena tak, aby se prohnula při nárazu a odvedla nebezpečné síly směrem od vašeho dítěte.

Technické parametry:

  • UN R129/03
  • výška: 100–150 cm
  • hmotnost: od přibližně 15 do 50 kg
  • věk: od přibližně 3 do 12 let
  • délka: 405 mm
  • šířka: 500 mm
  • výška: 610 – 810 mm
  • hmotnost: 6.2 kg
  • pokyny k údržbě: textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C

Instalace pomocí bezpečnostní pás vozidla: Dětskou sedačku lze používat se zataženými pojistnými rameny systému ISOFIX ve všech vozech s automatickým tříbodovým bezpečnostním pá­sem.

Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy