CYBEX Autosedačka Solution T i-Fix Plus (100-150 cm) Peach Pink Platinum

Kód výrobku: F173171 Dodavatelský kód: 522004112
  • Barva:

Běžná cena

5 549 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution T i-Fix Plus (100-150 cm) Peach Pink Platinum

Značka:

Sedačka Solution T i-Fix s vysokým opěradlem, která roste s dítětem přibližně od 3 do 12 let, je vybavena patentovanou sklopnou opěrkou hlavy a vylepšeným odvětráním vzduchu.

Dokonalé řešení Kéž by vše trvalo tak dlouho, jako řešení. S neuvěřitelnou životností devět let bude autosedačka Solution T i-Fix stálým společníkem ve všech dětských chvílích – dokud dítěti nebude dvanáct let.

Je vybaven bezpečnostními prvky, jako je patentovaná sklopná opěrka hlavy, která pomáhá udržet hlavu dítěte v bezpečné poloze během cesty, stejně jako pokročilá lineární ochrana při bočním nárazu. Nastavitelná opěrka hlavy a automatické nastavení šířky znamená, že můžete rychle reagovat na náhlý růst. Systém odvětrávání chladicím vzduchem zaručuje jízdu v pohodlí po celý rok.

Bezpečnost a pohodlí, které vydrží po celé dětství – Solution T i-Fix.

Patentovaná sklopná opěrka hlavy Patentovaná sklopná opěrka hlavy naklápí hlavu dítěte mírně dozadu a pomáhá zabránit jejímu přepadnutí dopředu během spánku. V případě bočního nárazu je tedy pravděpodobnější, že hlava vašeho dítěte bude v chráněné poloze – sedmkrát bezpečnější, než kdyby vypadla z bezpečnostní zóny sedačky*. Tři polohy jsou k dispozici pro správné pohodlí, ať už je vaše dítě vzhůru nebo spí.

Roste do výšky a do šířky, až do přibližně 12 let Děti hodně rostou mezi třemi a dvanácti lety. Ujistěte se, že držíte krok s autosedačkou, která nabízí 12 nastavení výšky. Když zvednete ochranu hlavy a ramen jednou rukou, sedadlo se automaticky rozšíří, což umožňuje rychlé a snadné nastavení.

Všestranné odvětrávání Všestranná ventilace udržuje teplotu sedadla pohodlnou ve všech ročních obdobích. Látka Plus je také vybavena síťovinovými vložkami pro ještě lepší proudění vzduchu a pohodlí. Speciálně navržená 3D síťová struktura zlepšuje prodyšnost až šestkrát.**

Snadná instalace a extra stabilita Systém ISOFIX vám umožní snadno zacvaknout Solution T i-Fix do vašeho vozidla s pomocí vizuálních indikátorů, které vám ukáží, kdy je autosedačka správně nainstalována. Poskytuje také pevné spojení s rámem vozidla pro větší stabilitu v případě nehody.

Ideální pro jakoukoliv autosedačku Sklopné opěradlo se dokonale přizpůsobí každému sedadlu ve vozidle a zajistí tak pohodlnější jízdu.

Pokročilá ochrana při bočním nárazu Pokročilý systém lineární ochrany při bočním nárazu (L.S.P.) je vynikající kombinací designu, bezpečnosti a funkčnosti. Aktivuje se automaticky před instalací a zvyšuje bezpečnost v případě bočního nárazu. Společně se skořepinou tlumící náraz snižuje nárazovou sílu o více než 20 %***.

*v porovnání se stejným produktem (HIC 36) v testu bočního nárazu (27 km/h) organizace ADAC **v porovnání s konvenčním materiálem pro autosedačky ***v porovnání se stejnou sedačkou bez systému lineární ochrany při bočním nárazu v testu bočního nárazu dle kritérií organizace ADAC

Technické parametry:

  • věkový rozsah: od přibližně 3 do 12 let
  • výška dítěte: 100–150 cm
  • hmotnost dítěte: od přibližně 15 do 50 kg
  • schvalovací předpis: UN R129/03
  • délka: 390 mm
  • šířka: 505 mm
  • výška: 625 – 800 mm
  • hmotnost: 7.2 kg
Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy