CYBEX Autosedačka Solution X I-FIX (100-150 cm) Pure Black

Kód výrobku: F180409 Dodavatelský kód: 522003961
  • Barva:

Běžná cena

3 726 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Autosedačka Solution X I-FIX (100-150 cm) Pure Black

Značka:

Autosedačka CYBEX Solution X i-Fix odpovídá nejnovějším předpisům UN R129. Je to jedna z našich originálních autosedaček, která je důkazem, že od samého začátku poskytujeme špičkovou kvalitu.

The original Solution Autosedačka se světově proslulou patentovanou sklopnou opěrkou hlavy CYBEX, která udržuje hlavu dítěte v chráněné zóně sedačky. Toto řešení je až sedmkrát bezpečnější pro hlavu a krk¹ dítěte a udržuje vašeho milovaného človíčka v pohodlí, když usne. Tato autosedačka, která splňuje nejnovější předpisy UN R129, vydrží až do 12 let věku vašeho dítěte. ¹Ve srovnání s hlavou mimo bezpečnostní zónu se stejným výrobkem (HIC 36), při zkoušce bočního nárazu ADAC (27 km/h)

Až 7× bezpečnější pro hlavu¹ Díky patentované třípolohové sklopné opěrce hlavy podporuje autosedačka Solution X i-Fix hlavu vašeho dítěte, když si zdřímne, a udržuje ji až sedmkrát bezpečnější. Tato autosedačka prakticky zaručuje zdravý spánek, přičemž krk a hlava dítěte zůstávají dobře chráněné v bezpečnostní zóně sedačky.

Roste s dítětem Použijte výškově nastavitelnou opěrku hlavy s 11 polohami k nastavení chráničů hlavy a ramen autosedačky Solution X i-Fix, abyste udrželi krok se všemi skoky v růstu vašeho dítěte až do výšky 150 cm nebo věku 12 let.

Snadná instalace Systém ISOFIX autosedačky nabízí zlepšenou bezpečnost a stabilitu a snadnou instalaci na jedno zacvaknutí. Spojky sedačky se jednoduše zacvaknou do kotvicích bodů systému ISOFIX. Spojky lze také snadno sklopit, takže autosedačka je kompatibilní s vozidly, které ISOFIX nemají.

Optimální ochrana pro klidnou mysl Autosedačka Solution X i-Fix je schválena podle nejnovějšího bezpečnostního standardu UN R129/03 a prošla přísnými bezpečnostními testy, abyste se na ni mohli spolehnout.

Snižuje sílu bočního nárazu Lineární ochrana při bočním nárazu integrovaná do bočních křídel sedadla poskytuje zvýšenou ochranu v případě bočního nárazu.

Dokonale se přizpůsobí každému sedadlu ve vozidle. Nastavitelné opěradlo pomáhá autosedačku Solution X i-Fix dokonale umístit do sedadla vozidla a poskytnout vašemu dítěti co nejpohodlnější polohu.

Technické parametry:

  • věkový rozsah: od přibližně 3 do 12 let
  • výška dítěte: 100 – 150 cm
  • hmotnost dítěte: od přibližně 15 do 50 kg
  • schvalovací předpis: UN R129/03
  • textilní potahy lze prát v pračce na 30 °C
  • délka: 380 mm
  • šířka: 470 mm
  • výška: 640 mm
  • hmotnost: 7 kg
Značka:
Cybex
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy