CYBEX Základna Baze G Black Gold

Kód výrobku: F180816 Dodavatelský kód: 523001172

Běžná cena

5 090 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

CYBEX Základna Baze G Black Gold

Značka:

Nastupování a vystupování dítěte z auta nebylo nikdy snazší díky otočnému mechanismu základny G a systému Driving Direction Control, který je umístí do správné polohy. Kompatibilní s autosedačkami Cloud G i-Size a Sirona G i-Size.

Nastupování a vystupování dítěte z auta nebylo nikdy tak snadné jako se základnou Base G! Jedním zatažením za otočnou rukojeť otočíte sedačku směrem ke dveřím vozu a současně ji uvolníte. K základně Base G se hodí jak dětská autosedačka Cloud G i-Size, tak autosedačka Sirona G i-Size pro batolata, které poskytují flexibilitu a dlouhou životnost potřebnou pro rostoucí dítě. Bezpečnostní nastavení tlačítka Driving Direction Control (D.D.C.) zajišťuje, že autosedačku Cloud G i-Size lze připojit a používat pouze v poloze proti směru jízdy. Dvě další nastavení umožňují rozhodnout, zda se autosedačka Sirona G i-Size používá ve směru nebo proti směru jízdy. Praktická uvolňovací tlačítka ISOFIX usnadňují instalaci a dodatečnou stabilitu zajišťuje chytře navržená opěrná noha.

Snadnější nástup a výstup Naložit dítě do auta je teď mnohem snazší. Základna G umožňuje nastavit sedačku do perfektní polohy. Otočte autosedačku Cloud G i-Size nebo Sirona G i-Size směrem ke dveřím auta. Inteligentní konstrukce umožňuje současné vyjmutí autosedaček pro snadné vystupování.

Jedna základna – dvě sedačky Kompatibilita s dětskou autosedačkou Cloud G i-Size a autosedačkou Sirona G i-Size pro batolata činí z autosedačky Base G perfektní volbu pro rodiče, kteří hledají flexibilitu a dlouhodobé řešení pro své stále rostoucí děti.

Inovativní systém zamykání Driving Direction Control (D.D.C.) je inovativní pomůcka, která zajišťuje, že dětskou autosedačku Cloud G i-Size lze pro optimální bezpečnost připojit pouze v poloze proti směru jízdy. Další dvě nastavení umožňují, aby vaše dítě mohlo v autosedačce Sirona G i-Size pro batolata cestovat buď proti směru jízdy, nebo po směru jízdy, až přijde čas.

Snadná a intuitivní instalace Instalace základny Base G je snadná a bezpečná díky uvolňovacím tlačítkům ISOFIX, která jsou vhodná pro rodiče. Inteligentní, výškově nastavitelná technologie opěrných nohou zajišťuje také větší stabilitu.

Kompatibilní s:

  • Cloud G i-Size
  • Sirona G i-Size

Technické parametry:

  • věkové rozmezí (v kombinaci s modelem Cloud G i-Size): od narození do přibližně 24 měsíců
  • věkové rozmezí (v kombinaci s modelem Sirona G i-Size): od narození do přibližně 4 let
  • schvalovací předpis: UN R129/03 i-Size
Značka:
Cybex