DISNEY BABY Podložka vodní The Little Mermaid Sea Treasures™ 37x45 cm 0m+

Kód výrobku: F182816 Dodavatelský kód: 17110-6

Skladem

Běžná cena

339 Kč

Cena po slevě

305 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

DISNEY BABY Podložka vodní The Little Mermaid Sea Treasures™ 37x45 cm 0m+

Značka:

Ponořte se pod moře s vodní podložkou Disney The Little Mermaid Sea Treasures od Bright Starts! Vaše dítě si zamiluje plácání si s Ariel a kamarády během hraní na bříšku nebo hraní na cestách. Budete rádi sledovat jejich první průzkum vody… bez čištění! Červený písečný dolar, zelená mušle a žlutý rybí kamarád plavou podél vln, kdy dítě zkoumá své vlastní dno oceánu. S touto všestrannou podložkou se bude vaše ratolest smát radostí, když bude zkoumat smyslové zážitky. Rychle se plní a vypouští, tato aktivita je skvělá doma nebo venku. K čištění stačí vlhký hadřík a jemné mýdlo. Pomozte učinit z hraní na bříšku vzrušující zážitek, zatímco vaše děťátko objevuje Arielin podmořský svět. Je to perfektní dárek pro oslavy miminek. Ideální pro věk 0 až 12 měsíců.

Vlastnosti:

  • Udělejte si čas na hraní na bříšku: Přidejte zábavu a smyslové zkoumání, zatímco dítě buduje důležité krční a zádové svaly; Představte svému drobečkovi milovanou Disney princeznu Ariel.
  • OBSAHUJE 3 PLOVOUCÍ KOUSKY: Miminko bude rádo tlačit, ždímat a přesouvat přiložené plovoucí díly; hrát si s pískovým dolarem, mušlemi a rybami; světlé barvy jsou navrženy tak, aby upoutali pozornost dítěte.
  • SNADNÉ POUŽITÍ: Před hraním stačí přidat vodu do podložky a stisknutím ji uvolnit a nechat vytéct; snadno se čistí vlhkým hadříkem a jemným mýdlem; vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, aby se zabránilo úniku.
  • DOMA NEBO VENKU: Ideální na cestování, takže si můžete přinést zábavu k babičce nebo ji jednoduše použít doma! Jednoduché ukládání a přenášení.
  • TIP NA DÁREK: Vhodné pro děti od 0 do 12 měsíců; skvělý nápad na dárek s Disney tématikou pro jakoukoli příležitost.

Rozměry (V x Š x D): 37,47 × 45,09 × 3­,81 cm

Značka:
Disney Baby
Věk
od narození
Materiál
guma, plast