DISNEY BABY Autíčko Mickey Go Grippers™ 6m+

Kód výrobku: F129466 Dodavatelský kód: 11742-12B

Značka:

DISNEY BABY Autíčko Mickey Go Grippers™ 6m+

Značka:

Existuje více ikonické duo než Mickey & Minnie Mouse? Vezměte všechny kouzla do svého obývacího pokoje pomocí těchto závodních automobilů s motivem Disney. Je zábavné jejich zvednout a nemožné je položit! Diizajn Oballo je vyroben s otvory na prsty, takže malé ruce ho mohou snadno uchopit a hrát se. Sledujte, jak fantazie vašeho dítěte dosahuje nejvyšší rychlosti, když protéká s těmito automobily přes můstky při konferenčních stolcích a přes tunely pro židle a nohy stolu. A s extra závodním autem mohou máma a táta také „vyrazit na cestu“.

Přišel čas na zábavu s autíčky Mickey Mouse & friends od Disney Baby! Duo Mickey & Minnie z kolekce Oballo nabízí design, který je zábavný i pro nejmenší. Jednoduchý design umožňuje snadno uchopit hračku do rukou s malými ještě nezkušenými prsty, ale i pro ty nejzkušenější ruce vytvoří tato auta hodně zábavy. Ale nenechte se těmito roztomilými auty oklamat – tyto snadno uchopitelné autíčka jsou robustní a prakticky nezničitelné. Modely se snadno pohybují a su kompatibilní s většinou hraček značky Oballo Go Grippers. Skvělý tip na cesty, ale i pro domácí se hraní.

Hračky, které milují všechny miminka!

Na počátku to byla jednoduchá idea: flexibilní a snadno uchopitelná míč. Oballo ™ se rychle stal jedním z nejpopulárnějších světových dětských míčků, a nyní nabízí celou řadu hraček se stejnou ideou, jedinečným designem jednoduchého uchopení i pro nejmenší, odvážnými barvami a okouzlujícími vzory. Od míčků po autíčka až po hrací soupravy. Oballo ™ dodává hraní ten správný švih.

Se značkou Oballo ™ se nese dlouhá tradice a dědictví oceněných návrhů hraček, počínaje právě originální a snadno uchopitelný klasikou. Nyní Oballo ™ nabízí celou řadu unikátních hraček pro děti i batolata.

Vlastnosti:

  • jednoduchý design Oballo umožňuje snadno uchopit hračku do rukou s malými ještě nezkušenými prsty, ale i pro ty nejzkušenější ruky vědí tato autíčka vykouzlit spoustu zábavy
  • obsahuje Mickey & Minnie, sbírejte všechny zábavné Disney motivy! Donald, Goofy, Pooh, Tigger, Sully & Mike z kolekce Go Grippers Collection od společnosti Oballo
  • auta se snadno pohybují a jsou kompatibilní s většinou hraček a hracích souprav Oballo Go Grippers
  • materiál Signature Oballo je flexibilní, ale pevný
  • vhodná i na cesty
  • vhodné pro děti ve věku 6 měsíců a více

Rozměry produktu: 8,89 cm x 6,99 cm x 6,99 cm

Značka:
Disney Baby
Věk
od 6. měsíce
Materiál
plast