DONE BY DEER Set kousátek 3 ks Tiny Tropics

Kód výrobku: F112228 Dodavatelský kód: 4098423
Na skladě
1 044,00 Kč
Cena za kus: 348,00 Kč

DONE BY DEER Set kousátek 3 ks Tiny Tropics

Miminka začínají své jemné motorické dovednosti již ve velmi raném věku. Tři malé hračky v této dárkové krabičce jsou skvělé pro cvičení těchto prvních pokusů. Od narození je pohyb miminka založen na reflexech a během prvních šesti měsíců začíná reagovat na zvuky, začne uchopovat věci a zkoumat je svými ústy, při hraní používá obě ruce.

Tři aktivní hračky se zaměřují na časné fáze vývoje. Jsou navrženy v zelených tónech s prvky, které vyvolávají zvědavost dítěte, jeho drobné ručičky hračky snadno uchopí a aktivují chrastítka.

Hračky jsou rozděleny dle věku. První je určena pro děťátko ve věku 2–4 měsíce se zvláštním zaměřením na stimulaci nekontrolovaných pohybů. Druhá je určena pro věk 3–5 měsíců a je určena pro stimulaci vizuálních, ústních (růst zoubků) a hmatových smyslů. Třetí je pro věk 4–6 měsíců je aktivní chrastítko, které povzbuzuje děťátko, aby zkoumalo hračku oběma rukama.

Dárkový set obsahuje:

Chrastítko s kousátkem Tiny tropics – materiál: 100% bavlna, výplň: polyesterová vlákna, kousátko: TPE. Čištění: pratelné na 40°C, nesušit. Velikost: 5 × 14 cm. Věk: 0+.

Chrastítko Croco Tiny tropics – materiál: 100% bavlna, výplň: polyesterová vlákna. Čištění: pratelné na 40°C, nesušit. Velikost: 5,5 × 18 cm. Věk: 0+.

Aktivní hračka Antee Tiny Tropics – materiál: rukojeť: ABS, kousátko: TPE, textilní očka: 100% polyester. Čištění: pratelné na 40°C v pracím pytlíku, nesušit. Velikost 6,5 × 15 cm. Věk: 0+.