Loading
Loading

DOVE tekuté mýdlo svěží dotek (náhradní náplň), 500 ml

DOVE tekuté mýdlo svěží dotek (náhradní náplň), 500 ml

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 69,00 Kč 109,90 Kč

Kód: F008732 , Dodavatelský kód: 11149 , EAN: 8717163097700 , Značka: Dove

DOVE tekuté mýdlo svěží dotek (náhradní náplň), 500 ml

Již od pradávna si hospodyňky přikládaly na obličej a ruce slupky z oloupaných okurek, protože jim dodávaly pocit svěžesti a hydratace. Z tohoto důvodu Dove vyvinul nové tekuté mýdlo Dove Go Fresh Fresh Touch se svěží vůní okurky a zeleného čaje, které zanechávají na pokožce rukou chladivý pocit.

Mýdlo s jemnou čistící formulí a ¼ hydratačního krému a pomáhá udržovat Vaše ruce jemné a hydratované.

Proč byly vybrány právě tyto dvě přísady?

Příjemná vůně zeleného čaje uvolňuje napětí a stres, a tak působí velmi pozitivně mimo jiné i na omlazení pokožky. Kromě jiného jsou výtažky ze zeleného čaje také účinnou prevencí proti poškození kůže slunečním zářením a celkově působí protizánětlivě a potlačují zarudlost pokožky.

Pozitivní působení zeleného čaje doplňují v přípravcích Dove svěží dotek ještě výtažky ze zelené okurky. Každá z nás jistě aspoň jednou vyzkoušela domácí okurkový obklad z čerstvě nakrájené zelené okurky na opuchlá víčka nebo unavenou pleť. Osvěžení je zaručené, i když možná trošku nepohodlné. Mnohem praktičtější je použití moderních kosmetických přípravků, které obsahují výtažky z okurky, a tedy zaručují i stejně osvěžující a chladivý pocit.

Náhradní náplň v ekonomickém 500 ml balení.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader