DR.BROWN'S Savička na láhve Options+ široké hrdlo 9m+, silikonový 2 ks

Kód výrobku: F155429 Dodavatelský kód: 072239317501

Skladem

149,00 Kč

Značka:

DR.BROWN'S Savička na láhve Options+ široké hrdlo 9m+, silikonový 2 ks

Značka:

Savička ve tvaru prsu pro přirozenější krmení, určená na láhve se širokým hrdlem, stupeň 4.

Tvarovaná savička s měkkou hlavičkou, která postupně přechází do pevnějšího základu. Pomáhá lepšímu přisátí a přirozenější zkušenosti s krmením. Jedinečně navržená savička spolu s vnitřním ventilačním systémem kojenecké láhve pomáhá batolatům krmit se vlastním tempem.

Savičky jsou určeny výhradně pro kojenecké láhve se širokým hrdlem Dr.Brown's Op­tions+. Na jiné láhve tyto savičky nemusí správně pasovat a jejich použití při krmení dítěte může vést k potížím.

K dispozici jsou savičky na láhve se širokým hrdlem se 6 stupni průtoku:

  • Preemie – pro předčasně narozené děti,
  • stupeň 1 – pro novorozence,
  • stupeň 2 – pro kojence od 3 měsíců,
  • stupeň 3 – pro kojence od 6 měsíců,
  • stupeň 4 – pro kojence od 9 měsíců,
  • Y-cut – savička se zářezem ve tvaru Y na krmení kojenců od 9 měsíců. Umožňuje rychlejší průtok potravy s vyšší hustotou.

Stupeň 4 – krmení kojenců ve věku od 9 měsíců Když se dávky mléka zvyšují a krmení ze savičky stupeň 3 trvá déle, mnozí rodiče se rozhodnou přejít na savičku stupeň 4. Vhodný stupeň, pokud dítě déle přijímá potravu bez přerušení a užívá větší množství z prsu a láhve. Zvažte úroveň 4 pro své dítě, pokud se krmí rukama, pije z hrnečku s náustkem nebo pokud dětský lékař doporučil zahušťovat své mléko.

Savička je vyrobena ze super měkkého silikonu vysoké kvality, neobsahuje BPA. Upozornění: Savičky na krmení nejsou určeny k tišení nebo uklidňování dětí.