DR.BROWN'S Savička Medical na úzkou láhev Preemie, 1ks (SN061-WEB)

Kód výrobku: F180529 Dodavatelský kód: 072239305751

Běžná cena

79 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

DR.BROWN'S Savička Medical na úzkou láhev Preemie, 1ks (SN061-WEB)

Značka:

Kompatibilní se všemi Dr.Brown‘s úzkými Narrow Options + kojeneckými láhvemi, se všemi Narrow MEDICAL láhvemi a kojeneckými láhvemi se systémem na speciální krmení.

Savička se stupněm Preemie má velmi pomalou průtokovou rychlost a je určená pro předčasně narozené děti nebo pro kojené novorozence. Tvar připomínající prs podporuje správné přisátí kojence a krmení z láhve se tak stává přirozenějším.

Vlastnosti:

  • Zabezpečuje stálé množství a rychlost průtoku během sání miminka.
  • Spolu s vnitřním ventilovým systémem umožňuje miminku pít podle jeho individuálních potřeb.
  • S vnitřním ventilem vytváří unikátní systém krmení bez podtlaku, o kterém je klinicky prokázáno, že redukuje výskyt koliky, krkání, zvracení a nadýmání a díky prokazatelně nižší oxidaci napomáhá zachovávat vitamíny v mléce.
  • Každé dítě má své vlastní preferované tempo sání, které nemusí odpovídat jeho věku a vzrůstu.
  • 100% medical-grade materiál.
  • BPA a Latex free.
  • Vhodná do myčky nádobí, parního sterilizátoru a do sterilizátoru do mikrovlnné trouby.

K dispozici je 6 typů saviček NARROW: Ultra-Preemie – krmení dětí s obtížemi, předčasně narozených dětí, novorozenců a kojených novorozenců. Preemie – krmení předčasně narozených dětí, novorozenců a kojených novorozenců. Level 1 – krmení novorozenců. Level 2 – krmení kojenců ve věku od 3 měsíců. Level 3 – krmení kojenců ve věku od 6 měsíců. Level 4 – krmení kojenců ve věku od 9 měsíců. Y-cut – krmení kojenců ve věku od 9 měsíců se zářezem ve tvaru Y. Umožňuje rychlejší průtok tekutiny s vyšší hustotou.

Pokyny k čištění v domácím prostředí: Manipulujte se savičkou vždy s čistýma rukama a na čistém povrchu. Před prvním použitím se doporučuje sterilizovat ponořením do vroucí vody na 3 minuty. Delším vařením může dojít ke zhoršení jej kvality. Nechte vychladnout, vytiskněte vodu zachycenou v savičce. Běžně myjte v horké vodě s použitím saponátu, důkladně opláchněte, nechte řádně vysušit. Při použití myčky umístěte savičku do vrchní části.

Balení obsahuje 1kus.

Značka:
Dr.Brown´s
Věk
od narození
Materiál
silikon
Pohlaví
holky, kluci