Loading
Loading

DUREX Play Masážní gel 2 v 1 – Smyslný, 200 ml

DUREX Play Masážní gel 2 v 1 – Smyslný, 200 ml

nedostupné
cena nebyla stanovena

Kód: F009728 , Dodavatelský kód: 8130569 , EAN: 5038483957387 , Značka: Durex

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

DUREX Play Masážní gel 2 v 1 – Smyslný, 200 ml

Durex představuje řadu Massage Moods. Play Sensual Massage 2 in 1 obsahuje Ylang Ylang – květinu rostoucí v deštných pralesech na ostrovech v Tichém oceánu.

Play Sensual Massage 2 in 1 je nejen vhodný na masáž celého těla, ale i intimních partií. Jeho jemná vůně zajistí nevšední zážitky.

Speciálně navržená lahvička také obsahuje unikátní masážní aplikátor pro ještě intenzivnější zážitky.

Použití:

Odstraňte víčko, jemně zmáčkněte a plynule masírujte vytoužené místo.

Play Sensual Massage 2 in 1 je rozpustný ve vodě a snadno se vymývá. Nelepí a nezanechává skvrny. Raději se vyhněte kontaktu s očima. V případě podráždění, přestaňte lubrikant používat. Pokud podráždění přetrvá nebo je potřeba pokaždé použít ještě více lubrikantu, poraďte se s lékařem.

Spotřebujte do 3 měsíců od prvního otevření. Skladujte raději mimo dosah dětí.

“Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.”

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader