Pytel na spaní organická bavlna Jersey Oatmeal Marle 8-24 m, 8-14 kg, 0,2 tog

Kód výrobku: F183004 Dodavatelský kód: ZEPJB-0.2T08-24MOM23
 • Velikost:
 • Barva:

Běžná cena

742 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Pytel na spaní organická bavlna Jersey Oatmeal Marle 8-24 m, 8-14 kg, 0,2 tog

Značka:

Co je TOG? TOG je zkratka pro Thermal Overall Grade a je to jednotka měření izolace a hřejivosti spacích oděvů a ložního prádla. Čím nižší je hodnocení TOG, tím je látka lehčí; čím je hodnocení vyšší, tím je látka více vycpaná a izolována.

Popis: Vak na spaní pro miminka a batolata určený pro děti, obvykle od přibližně 3 měsíců. Vak na spaní Jersey má úzký střih, pružný design podobný jako u zavinovačky a doporučuje se jako „první spací pytel“ dítěte po skončení fáze zavinování. Design schválený pro bezpečný spánek je vyroben z měkké, elastické organické bavlny s certifikátem GOTS, která je netoxická a šetrná k pokožce dítěte. Ergonomicky navržený vak má zvonovou spodní část, která podporuje zdravý vývoj kyčlí a je schválena Mezinárodním institutem pro dysplazi kyčlí a materiál je elastický, aby se dítě mohlo během spánku volněji pohybovat a zůstat v pohodlí.

Vak na spaní Jersey 0,2 TOG je ideální pro udržení tepla pro dítě během noci v místnostech s teplotou 24 °C +. Hodnota TOG znamená, že při používání tohoto výrobku nejsou zapotřebí další přikrývky v postýlce, což z něj činí možnost bezpečného spánku. Rodiče si mohou být jisti, že prodyšná organická a přírodní vlákna pomáhají regulovat teplotu dítěte a zabraňují přehřátí. Rodiče se mohou řídit pokojovým teploměrem ZDARMA a příručkou What to Wear (Co si obléct), které jsou součástí výrobku, a vhodně pod ně navrstvovat vrstvy, aby jejich dítě zůstalo v teple.

Spací pytel Jersey splňuje všechny bezpečnostní normy v Austrálii a na Novém Zélandu a je přezkoumán Asociací pro ekzémy v Austrálii jako výrobek šetrný k pokožce. Všechny tkaniny ergoPouch jsou barveny netoxickými barvami na bázi vody a dodávají se v trendových potiskech a barvách, které se hodí do každého dětského pokoje. Všechny potisky jsou navrženy přímo v ergoPouch.

Vlastnosti:

 • organická bavlna s certifikátem GOTS
 • prodyšná přírodní vlákna
 • úzký střih a pružnost
 • zvonovitá spodní část
 • hodnocení TOG pro teplo
 • zapínání na zip
 • dvoucestný zip
 • certifikovaná netoxickost
 • šetrné k pokožce
 • nejsou zapotřebí žádné přikrývky
 • lze prát v pračce

Jak používat: Položte vak na rovný, nízký povrch s otevřeným zipem. Položte dítě na vršek vaku na spaní. Ruce vložte do rukávů a nohy zastrčte do kapsy a zapněte zip. Chcete-li dítěti vyměnit plenu nebo jej ochladit, otevřete zip zespoda kapsy, abyste uvolnili nohy a spodní část trupu. Po skončení práce zip opět zavřete. Podle potřeby pod ni navrstvěte teplou vrstvu. Pro názorný návod, jak se to všechno spojuje, si prohlédněte naše video Jak používat spací pytel.

Vždy uspávejte dítě v bezpečném prostředí na spaní.

Materiály: 95% organická bavlna / 5% elastan

Péče: Jemné praní ve studené pračce v jemném pracím prostředku. Neodmáčejte ani nebělte. Sušte v sušičce na nízké úrovni. Žehlit za mírně horká. Lze čistit v čistírně (P).

Značka ergoPouch je australská společnost, která navrhuje a vyrábí zavinovačky, spací pytle, overaly pro děti. Společnost byla založena v roce 2009 nevyspalou mámou Alinou Sack. Díky prvnímu vaku, který si sama ušila, zmizel problém s probdělými nocemi. Alina se rozhodla podpořit další maminky v boji za zdravý spánek a vývoj miminek. Všechny produkty značky ergoPouch jsou vyrobeny z přírodních, prodyšných vláken, jako je organická bavlna a bambus. Designy mají ergonomické tvary, které umožňují zdravý vývoj a růst dítěte. Produkty byly oficiálně uznány Mezinárodním institutem pro dysplazi kyčle jako produkt „zdravý pro boky“. Celý sortiment je hodnocen TOG pro každou teplotu a roční období. ErgoPouch je oceňována značka v Austrálii a produkty společnosti se prodávají po celém světě.

Značka:
ERGOPOUCH
Velikost oblečení
74