Kočárek kombinovaný Next UP 627 silver moon gelová kola

Kód výrobku: F157354 Dodavatelský kód: 204821

Značka:

Kočárek kombinovaný Next UP 627 silver moon gelová kola

Značka:

Rám Espiro Next Up Chrome je vyroben z čistého chromu! Celek doplňují nejmódnější látky této sezóny ve třech ušlechtilých odstínech šedé.

Kočárek od narození do 4 let.

Korba espiro next up je jednou z nejlépe navržených a vybavených koreb. Je to skvělá druhá postýlka pro dítě. Je vyrobena pro každé roční období a počasí. Spodní část korby je vyrobena z odolného plastu, který ji ochrání před poškozením. Ve spodní části je moderní nastavitelný ventilační systém.

NEXT model má panoramatické okno se síťovinou, které umožňuje dětem vidět svět vleže na bříšku, a speciální chladicí a topný panel: zaručuje teplo v zimě a chladno v létě, když je odepnutý. V létě jsou nepostradatelné, když děti dlouho spí na procházkách. Další výhodou je vnější nastavení úrovně opěrky hlavy. Pokud si dítě začne sedat a sledovat, jak svět prochází, potřebuje kočárek s bezpečným a pohodlným sedadlem.

U chromu espiro next up lze sedadlo nastavit v obou směrech: proti směru jízdy i ve směru. Miminko se často cítí v bezpečí, když vidí své rodiče při procházkách, a když stárnou, nejraději pozorují svět. Moderní snadno čistitelná opěrka nohou, opěradlo, kabina, popruhy jsou plně nastavitelné a lze je snadno a rychle přizpůsobit potřebám rostoucího dítěte.

Opěradlo lze nastavit do ploché polohy. Stříška je navíc rozšířena, má prostorové větrání a vestavěnou moskytiéru. Další výhodou kočárku je polštář na hlavu a izolovaný potah na spací pytel pro chladnější dny.

Rám je vybaven 4 bezúdržbovými koly, které zajišťují vynikající tlumení nárazů. Kočárek má moderní vestavěný mechanismus tlumení nárazů pro všechna kola – kryty jej chrání před nečistotami a poškozením. Prostorný košík připevněný k rámu pojme mnoho příslušenství a kryt na zip je chrání před vypadnutím a zašpiněním. Krásný vzhled čistého chromu je jeho další výhodou. Rám lze pohodlně složit s připojeným kočárkem.

Značka:
ESPIRO
Hmotnost kočárku
střední (9-13 kg)
Nafukovací kolečka
ne
Kombinace
dvojkombinace