Kočárek sportovní Only Way 219 gel Chic brown

Kód výrobku: F176458 Dodavatelský kód: 206665

Značka:

Kočárek sportovní Only Way 219 gel Chic brown

Značka:

Oblíbený kombinovaný kočárek Espiro Only pro dokonalé pohodlí miminka i rodčů. Kočárek je oceníte v každém terénu a je vhodný pro děti do 22 kg.

Ultra kompaktní podvozek na gumových kolech.

Podvozek kočárku slouží rodičům a dětem po dobu až 4 let. Aby byl kočárek co nejjednodušší, je konstrukce vyrobena z lehkého hliníku, skládá se jediným pohybem ruky na minimální velikost, takže je stejně snadné ji přemísťovat a skladovat rovně i svisle. Váží pouze 7 kg. Všechna kola mají tlumení nárazů a přední kola jsou plně otáčivá s blokací. Velmi prostorný koš obsahuje mnoho příslušenství a víko na zip, které chrání před vypadnutím. Rám je na 4 gelových kolech s celoodpružením.

Multifunkční sportovní sedačka

Pokud dítě začne samo sedět a chce se dívat na svět, potřebuje kočárek s bezpečnou a pohodlnou sedačkou. V Espiro Only lze sedačku lze nastavit v obou směrech: vpřed i vzad. Menší děti se často cítí bezpečně, když vidí své rodiče během procházek, a když stárnou, nejvíce se zajímají o svět. Opěrka pro nohy, opěradlo, kabina a popruhy jsou plně nastavitelné a lze je snadno a rychle přizpůsobit potřebám dítěte. Opěradlo lze nastavit do vodorovné polohy. Kabina je dále rozšířena, má velká ventilační okna a vestavěnou síť proti komárům. Co je pro rodiče důležité – toto multifunkční sedadlo váží pouze 4 kg

Kočárek vám poslouží spolu s prostorným, uzavřeným košíkem, integrovanou moskytiérou, madlem na tašku, nánožníkem a držákem nápojů.

Značka:
ESPIRO
Pohlaví
holky, kluci
Vlastnosti
s madlem, proti směru jízdy, ve směru jízdy, obousměrný, skládací, s velkými koly, do terénu
Hmotnost kočárku
střední (9-13 kg)
Nafukovací kolečka
ne
Tříkolka
ne
Počet dětí
jedno dítě
Nosnost
do 25 kg
Počet kol
čtyřkolové