EXP: 28.03.2024 POPOTE Kapsička bio žampiony 120 g, 4+

Kód výrobku: F183475 Dodavatelský kód: GGLE15

Značka:

EXP: 28.03.2024 POPOTE Kapsička bio žampiony 120 g, 4+

Značka:

Zeleninová kapsička s důrazem na co nejvyšší obsah hlavní ingredience. Plná chuť a široký sortiment druhů pro snadnou kombinaci ve vlastních receptech. Od ukončeného 4. měsíce.

  • Jedno-příchuťová kapsička – ideální v období, kdy děťátko poznává nové chutě
  • Pouze minimální příměs bio brambor pro zjemnění chuti a optimální strukturu
  • Snadná kombinovatelnost s dalšími druhy kapsiček Popote = příprava jídla během pár minut
  • Bez přidaného cukru, bez zahušťovadel, bez dochucovadel, bez chemických konzervačních látek
  • Vyrobeno z ekologicky pěstovaných surovin pocházejících z ekofarem
  • Schváleno francouzskými pediatry v oboru kojenecké výživy
  • Obal bez bisfenolu A

Chcete dát svému děťátku ochutnat další novou chuť a nevíte, jakou zvolit? Vyzkoušejte naše ekologicky vypěstované žampiony. Otestováno stovkami těch nejmlsnějších francouzských jazýčků a schváleno francouzskými pediatry. Vaše děťátko si novou chuť zamiluje a rozšíří si své gurmánské obzory. Skvěle se dají kombinovat s dalšími příchutěmi, takže žádný recept nemusíte dělat dvakrát. Bio příkrm v praktické kapsičce od 4 měsíců.

Ve společnosti Popote se řídíme jednoduchým pravidlem. V naší domovské Francii vyrábíme produkty pouze s jedinou hlavní ingrediencí, aby i nejmenší děťátka mohla poznat, jak doopravdy chutná zelenina. Popote, s láskou k těm nejmenším.

Ekologicky pěstovanými žampiony jsme naši kapsičku Popote naplnili ze 41 %! Pro dosažení správně hladké a jemné struktury i pro děti již od 4 měsíců jsme přidali 36 % brambor a 25 % vody. A to je vše!

Na výběru žampionů a brambor do našich kapsiček si dáváme opravdu záležet. Naši dodavatelé je pěstují v souladu s pravidly ekologického zemědělství. Nedochází zde např. k aplikaci umělých pesticidů a používána jsou pouze přírodní hnojiva.

Připravte svému drobečkovi pochoutky na míru jeho chutím. Pouze ingredience ve 100% bio kvalitě. Pěstované s vášní a láskou k produktu. Jemně povařené, následně rozmělněné na potřebnou jemnost, dané do kapsiček a upravené pouze sterilizací. Žádné zbytečné přísady. Jedině tak si totiž zelenina může zachovat co nejvíce autentické chuti a vůně.

Právě proto jsou naše žampiony tak chutné. Navíc je můžete snadno kombinovat s dalšími přísadami.

Popote ví, jak potěšit chuťové pohárky každého malého jedlíka. Všechny produkty jsou schváleny pediatry v oboru kojenecké výživy. Díky praktickému balení je můžete vzít jednoduše s sebou třeba na procházku. Popote – kapsička do každé kapsy.

Tipy na jednoduchou pochoutku:

Uvařte 50 g drobných těstovin (můžete zkusit naše Popote makarony), ohřejte a patřičně rozmělněte krůtí maso, přidejte naše houbové pyré z žampionů. Vše promíchejte a nechte prohřát. Úspěch zaručen!

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 4. měsíce. Vyrobeno ve Francii. Obsah 120 g. Baleno v ochranné atmosféře. Obal neobsahuje bisfenol. Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Složení:

žampióny* 41 %, brambory* 36 %, voda *Složky z ekologického zemědělství, bez přidané soli a konzervantů**, bez lepku **v souladu s předpisy pro kojeneckou výživu Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Před použitím kapsičku promněte. Nenechte dítě konzumovat bez dozoru ani hrát si s uzávěrem. Pro ohřev ponořte kapsičku do vody nebo obsah vymačkejte na misku do mikrovlnné trouby. Nikdy nevkládejte kapsičku přímo do mikrovlnné trouby. Před podáváním ověřte teplotu.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Pokud kapsička nebyla ohřáta, po otevření ji dobře uzavřete a skladujte v ledničce do 48 hodin.

Priemerné Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 135 kJ/32 kcal, tuky ˂0,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny ˂0,01 g, sacharidy 6,3 g, z toho cukry 0,2 g, vláknina 1 g, bílkoviny 1 g, sůl, ˂0,01 g, sodík ˂5 mg.

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Popote