EXP: 29.10.2022 NIVEA Dárková sada Natural Beauty

Kód výrobku: F169026 Dodavatelský kód: 93360-01293-00
Na skladě
249,00 Kč 619,90 Kč
Dlouhodobě snížená cena

Značka:

EXP: 29.10.2022 NIVEA Dárková sada Natural Beauty

Značka:

Letos bude zářit nejen vánoční stromek, ale i oči obdarovaných dam a dívek a jejich pleť. Do krásného a praktické balení jsme zabalily kosmetiku, kterou tvoří sama příroda. Vždyť řada Naturally Good obsahuje 98 až 99 % ingrediencí přírodního původu. A to včetně organického zeleného čaje, aloe vera a vzácných olejů. Darujte vše, co je nezbytné pro péči o pleť – čisticí pleťovou vodu, rozjasňující denní krém a regenerační noční péči v podobě krému.

Vlastnosti:

  • Letos bude zářit nejen vánoční stromek, ale i oči obdarovaných dam a dívek a jejich pleť. Do krásného a praktické balení jsme zabalily kosmetiku, kterou tvoří sama příroda. Vždyť řada Naturally Good obsahuje 98 až 99 % ingrediencí přírodního původu. A to včetně organického zeleného čaje, aloe vera a vzácných olejů. Darujte vše, co je nezbytné pro péči o pleť – čisticí pleťovou vodu, rozjasňující denní krém a regenerační noční péči v podobě krému.
  • Rozjasňující denní krém Naturally Good s 99 % přírodních ingrediencí zbavuje pleť akné díky jojobovému oleji a pomocí aloe vera hydratuje pleť na 24 hodin.
  • Regenerační noční krém Naturally Good využívá kombinací tří vzácných olejů, které přes noc pleť regenerují a vyživují.