FINISH Čistič myčky Lemon 250 ml DUO

FINISH Čistič myčky Lemon 250 ml DUO

skladem
Běžná cena: 179,90 Kč
Akční cena: 159,00 Kč

Kód: F009808 , EAN: 8592326010716

FINISH Čistič myčky Lemon 250 ml DUO

Může Vám připadat, že je Vaše myčka čistá, neboť tak na první pohled vypadá. Avšak postupem času se ve skrytých částech usazuje mastnota a vodní kámen: Filtry, sprchovací ramena, hadičky přivádějící vodu a odpad.

Finish Čistič myčky DUO ochrání myčku, zajišťuje prevenci vodního kamene, odstraňuje mastnotu v myčce, čistí vnitřek myčky a neutralizuje nepříjemné zápachy, výsledkem tak je dokonale čistá myčka se svěží citrónovou vůní.

Doporučujeme používat 1 krát měsíčně Finish Čistič myčky k udržení Vaší myčky čisté a bezproblémové. Jenom tak Vám může poskytovat vynikající výsledky.

Čistá myčka = zářivé a čisté nádobí!

Vlastnosti:

  • intenzivní čistota a péče
  • odstraňuje vodní kámen a mastnotu
  • čistí filtr, odpad a sprchovací ramena
  • doporučené použití – 1 × měsíčně

Návod k použití:

Používejte jen v prázdné myčce! Umístěte lahvičku dnem vzhůru do spodního koše stejně, jako byste umístili talíř. Víčko nechte zavřené.

Upozornění:

Při zasažení očí je neprodleně studenou vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě nehody se neprodleně obraťte na zdravotnické toxikologické oddělení.

Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. V případě nehody se neprodleně obraťte na národní toxikologické středisko.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader