FIRST BIKE Odrážedlo Street red

Kód výrobku: F022182

FIRST BIKE Odrážedlo Street red

PRVNÍ KOLO? FIRST BIKE!

Kovové nebo dřevěné odrážedlo? Nechali byste je venku na dešti?

Řekli jsme si NE!

Protože kov a dřevo jednoduše nedosahuje parametrů moderních kompozitních materiálů.

ODRÁŽEDLO, KTERÉ NEZNÁ KOMPROMISY

Nejlepší způsob, jak dítě naučit jezdit na kole. Během chvilky se naučí držet rovnováhu. Bez námahy zvládne dlouhé trasy a vyběhne každý kopeček.

  • nafukovací pneumatiky s jemnějším vzorkem

(jako na trekovém kole)

  • integrovaná ruční brzda SafetyStop

Vlastnosti:

Vysoce odolný, pevný a zároveň pružný high-tech kompozitní rám, který absorbuje nerovnosti terénu a chrání dětskou páteř před otřesy ČASOVĚ NEOMEZENÁ ZÁRUKA NA RÁM A VIDLICI 5 LET ZÁRUKA NA OSTATNÍ ČÁSTI Vítěz mnoha prestižních cen v Evropě a v USA Nejbezpečnější odrážedlo na trhu Vhodé pro děti ve věku 22 měsíců – 5 let Schovaná bubnová brzda zadního kola (ne obyčejná čelisťová) Špičkové nafukovací pneumatiky od Schwalbe Řídítka se nepřetočí a pomáhají držet směr Speciálně ergonomicky prohloubené sedlo, ze kterého děti nesjíždějí Výšku sedla upravíte okamžitě, bez nářadí Volitelný snižovací adaptér – pro děti od 22 měsíců do 2,5 roku Nejnižší poloha sedla: 30,5 cm (s adaptérem) Nejvyšší poloha sedla: 44,5 cm Bez ostrých hran a vystupujících šroubů Pouhých 3,9 kg a to i s bubnovou brzdou! Maximální nosnost 35 kg Reflexní samolepky ke zvýšení bezpečnosti Bezpečnostní gripy na řídítkách Zapouzdřená průmyslová ložiska bez nutnosti údržby

Vychytávky:

HICH-TECH RÁM:

Rám je vyroben ze sklolaminátového polyamidu. Vysoce odolný, lehký, pevný a zároveň pružný. Absorbuje nerovnosti terénu a chrání dětskou páteř před otřesy. Doživotní záruka na rám.

JEMNÁ RUČNÍ BRZDA:

Jemná ruční brzda, jejíž páčka je tvarovaná pro drobné dětské prstíky. Vzdálenost páčky lze přizpůsobit dle potřeby.

ZADNÍ BUBNOVÁ BRZDA

Bubnová brzda se sklokeramickou vložkou je důmyslně ukryta a zajišťuje bezpečné a intenzivní brždění za jakéhokoli počasí.

ŘÍDÍTKA SE NEPŘETOČÍ

Vidlice s omezeným rozsahem otáčení – řídítka se nikdy nepřetočí.

„KOŇSKÉ“ SEDLO

Pohodlné sedátko připomínající „koňské“ sedlo – jehož konkávní tvar drží dítě v optimální poloze, dítě z něj nesjíždí. Plynule nastavitelné sedlo dle aktuální výšky dítěte a to bez jakéhokoli nářadí! Nejnižší poloha sedla 34,5cm (s adaptérem 30,5cm) Nejvyšší poloha sedla 44,5cm

SNIŽOVACÍ ADAPTÉR

Snižuje výšku sedla o 4cm. Díky adaptéru mohou na modelech s nafukovacími pneu jezdit děti od 87cm tělesné výšky. Nejnižší ploha sedla s adaptérem je 30,5cm. Lze jej snadno namontovat na zadní kolo kteréhokokoliv modelu.

PNEUMATIKY SCHWALBE

Špičkové nafukovací pneumatiky od Schwlabe. Model Street: nafukovací pneumatiky s jemnějším vzorkem (jako na trekovém kole), vhodné do města, parků, zpevněné cesty. Model Cross: nafukovací pneumatiky s hrubším vzorkem, vhodné pro off-road terén. Model Racing / Limited: nafukovací tzv. balónové pneumatiky Big Apple poskytují max. komfort díky pasivnímu odpružení a mají menší valivý odpor. Vhodné do jakéhokoliv terénu.

REFLEXNÍ SAMOLEPKY – BEZPEČNOSTNÍ GRIPY – BLATNÍKY – BEZÚDRŽBOVÁ LOŽISKA