Granule malé pro štěňata Superior losos s bramborami 6 kg

Kód výrobku: F187237 Dodavatelský kód: PSC663

Skladem

Běžná cena

1 090 Kč
Cena za 100 g: 18 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Granule malé pro štěňata Superior losos s bramborami 6 kg

Značka:

Granule pro štěňátka z lososa, brambor a hrachu s 30% obsahem bílkovin pro jejich podporu růstu a vývoje.

Omega 3 pocházející z mořských ryb jsou ideálním krmivem pro štěňata, přičemž omega 3 jsou důležité pro udržení zdraví srsti a kůže, vývoj kloubů a podporu vývoje mozku a napomáhají tvorbě nervů a celistvosti kůže v počátečních fázích vývoje.

Granule jsou dále obohaceny o mušle zelenoústě, které jsou zdrojem látek pro zlepšení stavu kloubů – glukosaminu a chondroitinu; prebiotickou vlákninu z moučky z norských mořských řas pro zlepšení zdraví trávicího traktu a spirulinu, která je bohatým zdrojem antioxidantu vitamínu A, podporuje zrak, růst kostí a imunitní systém.

Krmivo Fish4Dogs neobsahuje obiloviny a jako sacharidy se v něm používají brambory a hrách, čímž se zajišťuje vyvážený GI a menší pravděpodobnost vzniku citlivosti na dietu.

Granule obsahují kril pocházející z udržitelných zdrojů, ekologicky sbíraný v rybářských revírech s certifikátem MSC, který získal hodnocení „A“ od organizace Sustainable Fisheries Partnership.

Analytické složky: Hrubé bílkoviny 30 %, obsah tuku 16 %, hrubý popel 7 %, hrubá vláknina 2,3 %, omega 3 tuky 2,3 %.

Složení: Losos (26 %), lososová moučka (23 %), brambory (18 %), hrachový škrob (17 %), lososový olej (9 %), digestát z lososa (1,8 %), slunečnicový olej, moučka z krilu ( 0,9 %), hrachová vláknina, výtažek z kvasnic, minerální látky, sladový výtažek, moučka z mořských řas, řasy (176 mg/kg), výtažek ze zelenoústé mušle (440 mg/kg), spirulina (88 mg/kg)

Přísady (na kg): Vitamíny: Vitamin A 24 750 IU; vitamin D3 1980 IU, vitamin E 770 IU Stopové prvky: chelát zinku v hydrátu aminokyselin 660 mg; chelát mědi v hydrátu aminokyselin 33 mg; jodičnan vápenatý bezvodý 2,8 mg, antioxidanty (stabilizované výtažky bohatými na tokoferol)

Značka:
FISH4DOGS