FRECHE FREUNDE BIO Cereálie křupavá kolečka Jablko a jahoda 125 g, 12m+

Kód výrobku: F142738 Dodavatelský kód: 0161

Skladem

Běžná cena

99 Kč
Cena za 100 g: 79 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

FRECHE FREUNDE BIO Cereálie křupavá kolečka Jablko a jahoda 125 g, 12m+

BIO Dětské snídaňové cereálie ve tvaru kroužků s příchutí Jablko a jahoda Znovu-uzavíratelný obal. Vhodné pro děti od ukončeného 12.měsíce. Dejte dětem lepší cereálie bez přidaného cukru! Vhodné pro vegany. 100% přírodní složení bez chemie! Výrobek certifikovaného ekologického zemědělství.

Podávejte nejlépe s tekutinou (mléko, džus nebo voda). Skladujte v temnu, chladu a suchu. Otevřené balení vždy dobře uzavřete a chraňte před vlhkem. Nenechávejte dítě při konzumaci bez dozoru, aby se nezadusilo.

O značce: Freche Freunde je absolutní novinkou v ČR. Německá značka v BIO kvalitě. Tato značka nabízí výrobky pro malé děti již od 4 měsíců, ale také pro starší děti od 1 roku a jejich sušenky nebo tyčinky jsou skvělou svačinkou do školy, školky nebo na rodinné výlety. Najdete tu výrobky od snídaně po večeři! Složení je přírodní, absolutně bez chemie a přidaného cukru. Ve složení najdete jen ovoce nebo zeleninu! Ideální v boji proti dětské obezitě.

Složení:

Ovesná mouka, pšeničná mouka, kukuřičná mouka, koncentrát jablečné šťávy 6%, banánový prášek, koncentrát jahodové šťávy 2,5%, vitamin B1. Může obsahovat stopy ořechů (mandlí a lískových ořechů).