Organic křupky s mangem a banánem 35 g

Kód výrobku: F167590 Dodavatelský kód: 12556737

Skladem

Běžná cena

69 Kč
Cena za 100 g: 197 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Organic křupky s mangem a banánem 35 g

Značka:

GERBER Organic křupky s mangem a banánem jsou křehké a nadýchané křupky pro děti vhodné od ukončeného 12. měsíce. Křupky jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly potřebám vašich ratolestí. Skvěle padnou do ruček malých strávníků a pobízí i ty nejmenší k samostatnosti při jídle. Hravý tvar skvěle padnoucí do malých ruček vede k rozvoji jemné motoriky. Každá křupka obsahuje kombinaci obilovin, manga a banánu pěstovaných na certifikovaných organic farmách, kde je brán ohled na přirozený způsob pěstování a dozrávání všech plodin.

V Gerber Organic

  • Chráníme přírodu a respektujeme její přirozený koloběh
  • Spolupracujeme s farmáři už po několik generací
  • Nepoužíváme chemická hnojiva a pesticidy
  • Plodiny sklízíme ručně

V roce 1927 Dorothy GERBER začala s přikrmováním své 7 měsíční dcery Sally podle doporučení svého pediatra, protože v tu dobu žádné příkrmy neexistovaly. Průkopnická a podnikavá žena z Fremontu v USA se skvělým nápadem zpřístupnila bezpečné a kvalitní příkrmy pro kojence… … a tím začal příběh dnešní světové jedničky značky Gerber, která po celých 95 let své existence je inovativní, přinášela a nadále přináší příkrmy pro děti odpovídající současným potřebám maminek i miminek v každém věku.

Složení: kukuřičná krupice(1) 67,4 %, celozrnná OVESNÁ mouka(1) 17 %, slunečnicový olej(1), vločky mango-banán(1) 5 % (mango(1) 4 %, banán(1) 1 %), slunečnicový olej, regulátor kyselosti (uhličitan vápenatý), antioxidant (alfa-tokoferol), thiamin-mononitrát (thiamin), ARAŠÍDY prášek. (1)z ekologického zemědělství

Alergeny jsou zvýrazněny velkým písmem

0 % přidaného cukru. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Jednoduše delikátní bez barviv, konzervantů a sladidel. Ve shodě s požadavky příslušné legislativy. Tvar skvěle padnoucí do malých ruček vede k rozvoji jemné motoriky.

Země původu: Portugalsko

Nutriční hodnoty:

Energie / Energia 1825 kJ / 436 kcal Tuky 12 g – z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny 1,5 g Sacharidy 73 g – z toho cukry 3,1 g Vláknina 2,5 g Bílkoviny / Bielkoviny 7,5 g Sůl / Soľ < 0,10 g Sodík < 40 mg Thiamin / Vitamín B1 1,9 mg 380 %*. *Referenční / Referenčná hodnota

Podávejte sedícímu dítěti pod vaším stálým dohledem. Křupky jsou vhodné pro dítě zvyklé na žvýkání pevné stravy. Pro snadnější konzumaci a zachování čerstvosti produktu, nasypte jednu porci křupek (přibližně hrst) do dětské misky a podejte dítěti. Plechovku poté ihned uzavřete. V případě poškození obalu výrobek nekonzumujte.

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 2 týdnů. Obal se zbývajícími křupkami opětovně pečlivě uzavřete. Otevřený výrobek chraňte před vlhkem.

Adresa dodavatele: Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Praha 4, www.nestle.cz

Značka:
GERBER
Věk
od 1 roku
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano