GOOD GOUT BIO Banánové polštářky 50 g

Kód výrobku: F113144 Dodavatelský kód: 27968

Značka:

GOOD GOUT BIO Banánové polštářky 50 g

Značka:

PROSPÍVÁ MALÝM GURMÁNŮM A ŠETŘÍ PLANETU

PŘIDALI JSME JEN TO, CO JE POTŘEBA Žádné konzervační látky, žádné GMO, žádná barviva…Všechny recepty jsou vyrobeny z ingrediencí, které najdete ve svých skříních, jako byste si je připravili sami! Až na to, že jsme to udělali za vás.

UČÍME DĚTI ZDRAVĚ JÍST Krátký seznam ingrediencí zaručí čitelnost chutí, což pomáhá vytvořit správné stravovací návyky.

SUROVINY Z BIO ZEMĚDĚLSTVÍ Všechny ingredience jsou organického původu, pro blaho našich dětí. A naší planety.

  • 100% BIO
  • Vhodné do malých ručiček
  • Rozvíjejí jemnou dětskou motoriku
  • Při žvýkání masírují dásně
  • Bez lepku
  • Křehká textura

Receptury jsou vytvořeny ve spolupráci s michelinským šéfkuchařem Christophem Hayem a odborníky na výživu.

GOOD GOUT JE HRDÝM ČLENEM B‑CORP B-Corp je celosvětová komunita stejně smýšlejících společností hledajících rovnováhu mezi výrobou a ziskem. Good Gout splňuje přísné sociálně-environmentální normy a bere v úvahu dopady svého jednání na všechny zúčastněné strany: zaměstnance, obchodní partnery, zákazníky, společnost a životní prostředí.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě bez zápachů. Baleno v ochranné atmosféře. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali banánové polštářky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Složení: 67 % bio rýžová mouka, 10 % bio cizrnová mouka, 7,5 % bio sušené plnotučné MLÉKO, 5 % bio quinoová mouka, 5 % bio pohanková mouka, 3,5 % bio přírodní banánové aroma, 2 % bio banánový prášek, vitamín B1 Bez lepku. Obsahuje LAKTÓZU. Může obsahovat stopy SÓJI, MLÉKA a SEZAMU. Potravina pro zvláštní výživu. Alergeny jsou označeny VELKÝM PÍSMEM.

NUTRIČNÍ HODNOTY – VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100 G: Energie: 1571/371 kJ/kcal, Tuky1: 3,7g, Sacharidy2: 70g, Vláknina: 4,8g, Bílkoviny: 12g, Sůl3: 0,07g, Vitamín B1: 1,9mg 1 Z toho nasycené mastné kyseliny 1,7 g. 2 Z toho cukry 4,2 g. 3 Obsah soli je dán přirozeně se vyskytujícím sodíkem v surovinách (0,03 g).

Země původu: vyrobeno v Itálii

Distributor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, 159 00, Praha 23.

Značka:
Good Gout
Věk
od 8. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano