HAMI Příkrm masozeleninový Brokolice s pastinákem a krůtou BIO 190 g, 8m+

Kód výrobku: F143934 Dodavatelský kód: 170335

Skladem

Běžná cena

59 Kč
Cena za 100 g: 31 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

HAMI Příkrm masozeleninový Brokolice s pastinákem a krůtou BIO 190 g, 8m+

Značka:

Zelenina by měla být ideálně prvním nemléčným příkrmem, se kterým se Vaše děťátko seznámí. Jemné pyré ze zeleniny v kojenecké kvalitě je proto tou nejlepší první volbou pro Vašeho drobečka. Vhodné je začínat například s mrkvičkou, hráškem, dýní nebo bramborem. Někdy to ale může trvat až 15 ochutnání, než si dítě na zeleninu zvykne a než si ji skutečně oblíbí. Různé druhy zeleniny obsahují různé druhy vitamínů a minerálních látek, proto je důležité zeleninu v jídelníčku dítěte střídat. Dítě si potom i rychleji zvyká na nové chutě. Chutnou zeleninu do této dobroty jsme pečlivě vypěstovali a kontrolovali už od semínka. V Hami BIO řadě používáme jen ty nejlepší suroviny získané z ekologického zemědělství. Maso do našich příkrmů pečlivě vybíráme a pochází jen z prověřených BIO farem. Poté jsme vše šetrně povařili, abychom zachovali chuť a teď se pro vaše miminko stává první ochutnávkou velkého světa. Vstříc upatlaným prstíkům! HAMI BIO masozeleninový příkrm Brokolice s pastinákem a krůtou je vyroben z BIO surovin vysoké (kojenecké) kvality, které pochází z ekologického zemědělství, neobsahuje přidanou sůl a je 100 % bez konzervantů (dle zákona) a neobsahuje lepek.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

A v čem je HAMI BIO masozeleninový příkrm Brokolice s pastinákem a krůtou tak výjimečný?

  • BIO kvalita
  • pestrost a kvalita v každé lžičce
  • zelenina vařená v páře
  • maso z ověřených BIO farem
  • bez lepku
  • bez přidané soli
  • kojenecká kvalita
  • 100 % bez konzervantů dle zákona

Důležitá upozornění: HAMI BIO masozeleninový příkrm Brokolice s pastinákem a krůtou 190 g je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od uk. 8. měsíce věku.

Složení:

voda, brokolice* 17 %, pastinák* 14 %, brambory*, cuketa*, krůtí maso – stehno* 8 %, rýžová mouka*, cibule*, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, černý pepř*.

*z ekologického zemědělství (zemědělská produkce EU/mimo EU)