HAMI Brokolice a krůtí prsa (250 g) - maso-zeleninový příkrm

Kód výrobku: F024740 Dodavatelský kód: 162313

Skladem

Běžná cena

54 Kč
Cena za 100 g: 22 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

HAMI Brokolice a krůtí prsa (250 g) - maso-zeleninový příkrm

Značka:

Brokolice a krůtí prsa je kompletní hlavní jídlo pro batolata od ukončeného 12. měsíce. Příkrm obsahuje vyvážené množství zeleninové a masové složky pro růst svalů.

Na správnou životosprávu dětí má vliv nejen skladba stravy, ale také stravovací návyky celé rodiny. Nezapomínejte, že Vaše dítě není ještě dospělý člověk a ne všechna rodinná jídla jsou pro něj vhodná. Vyzkoušejte příkrmy Hami od ukončeného 12. měsíce, které představují 12 oblíbených receptur české a světové kuchyně.

Pomůžou Vašemu děťátku pomalu přejít na domácí stravu. Navíc představují kompletní jídlo pro batolata, s vyváženým obsahem zeleninové a masové složky a dostatečným příjmem energie na 1 hlavní jídlo denně.

Mnohdy opomíjená zelená listová zelenina, jako např. brokolice, je významným zdrojem vitamínu B a kyseliny listové. Košťálová zelenina v Hami příkrmech navíc nenadýmá, protože obsahuje jenom růžičky bez košťálu.

Vlastnosti:

  • **od ukončeného 12. měsíce
  • s nízkým obsahem sodíku
  • s vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů
  • zpečlivě vybraných surovin a bez konzervantů
  • kompletní jídlo pro batolata
  • vyvážený obsah zeleninové a masové složky

Složení:

Voda, brokolice 22 g, brambory 15 g, cuketa 9,5 g, krůtí maso 8 g, pórek 6 g, bezlepkový pšeničný škrob, jablka, celerová nať, řepkový olej 2 g