HAMI Disney Princess ovocná kapsička Kouzelné Jablíčko 110 g, 9+

Kód výrobku: F110072 Dodavatelský kód: 165355

Značka:

HAMI Disney Princess ovocná kapsička Kouzelné Jablíčko 110 g, 9+

Značka:

Pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 9. měsíce

Česká bříška milují Hami

Dopřejte svému malému objeviteli pohádkovou svačinku! Která malá holčička by se na chvilku nechtěla stát malou mořskou vílou, Locikou nebo Popelkou? Se střevíčkem nebo bez, tahle sváča bude chutnat každé malé princezně!

Děti milují lahodnou a sladkou chuť ovoce a maminky zase ocení ovoce jako zdroj vitamínů a sacharidů. Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. Navíc při mlsání trénuje i jemnou motoriku.

Hami kapsičky jsou bez lepku a obsahují 100% ovoce, které je sbírané ručně v optimální době zralosti a zároveň splňuje požadavky na kojeneckou kvalitu.

Použité plody a suroviny jsou pro nás velmi důležité, proto vybíráme jen ty nejlepší dodavatele ovoce, kteří splňují naše náročné požadavky na kvalitu.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

Hami Disney Princess ovocná kapsička Jablíčko 110 g:

  • pasterovaný ovocný příkrm pro děti od ukončeného 9. měsíce
  • bez přídavku cukrů (obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry)
  • nezahuštěno přidanými škroby
  • 100 % bez konzervantů (dle zákona)
  • 1 kapsička obsahuje: 1 jablko

Hami – nejoblíbenější značka dětských příkrmů! Hami výrobky již počtvrté v řadě zvítězily v anketě Česká máma v kategorii dětských příkrmů. Děkujeme!

Návod na použití:

Umyjte balení horkou vodou, otevřete kapsičku a nechte vaše děťátko prozkoumávat chuť lahodného ovoce. S praktickým balením to zvládne úplně samo! Nenechávejte dítě při konzumaci bez dozoru. Po otevření dále neuchovávejte. Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Baleno v ochranné atmosféře.

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Baleno v ochranné atmosféře.

Hami Disney Princess ovocná kapsička Jablíčko je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 9. měsíce. Potravina je pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Složení: Jablko 99,96 %, antioxidant (kyselina L-askorbová – vitamín C).

Výživové údaje na 100 g výrobku: Energetická hodnota 205 kJ / 48 kcal, Tuky 0,14 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,0 g, Sacharidy 11,0 g – z toho cukry 10,9 g, Vláknina 1,0 g, Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 0,3 g, Sůl* 0,004 g, Vitamín C 20,0 mg (80 %**), Sodík 0,002 G.

  • Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího so­díku

** Referenční hodnota příjmu

Země původu: Polsko

Adresa dodavatele: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Hami
Věk
od 9. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez cukru
ne