HAMI Kapsička ovocná Jablíčko a hruška 100 g, 6m+

Kód výrobku: F156310 Dodavatelský kód: 172896

Skladem

29,00 Kč
Cena za 100 g: 29,00 Kč

Značka:

HAMI Kapsička ovocná Jablíčko a hruška 100 g, 6m+

Značka:

Děti milují lahodnou a sladkou chuť ovoce a maminky zase ocení kapsičku jako praktickou svačinku. Hami kapsičky jsou ideálním společníkem na cesty, kdy si Váš drobeček může snadno a rychle pochutnat na ovocné svačince. Navíc při mlsání trénuje i jemnou motoriku.

Hami kapsičky jsou bez lepku a obsahují 100% ovoce, které splňuje přísné požadavky na kojeneckou kvalitu. O kvalitě, která je uvnitř kapsičky se maminka může přesvědčit pouhým pohledem, protože jsou nově v jedinečném průhledném obalu.

Použité plody a suroviny jsou pro nás velmi důležité, proto vybíráme jen ty nejlepší dodavatele ovoce, kteří splňují naše náročné požadavky na kvalitu.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

Víte, proč je Hami ovocná kapsička Jablíčko a hruška tak výjimečná:

  • bez lepku
  • 100 % ovoce
  • bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)
  • 100 % bez konzervantů dle zákona
  • kojenecká kvalita

Důležitá upozornění: Hami ovocná kapsička Jablíčko a hruška je potravina pro zvláštní výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce.

Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.klubmaminek.cz Potravina může být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Složení:

jablko 65 %, hruška 35 %, antioxidant (kyselina L-askorbová – vitamin C), koncentrovaná citrónová šťáva.