HAMI Kaše mléčná rýžová s vanilkovou příchutí na dobrou noc 210 g

Kód výrobku: F178509 Dodavatelský kód: 190412

Skladem

Běžná cena

99 Kč
Cena za 100 g: 47 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

HAMI Kaše mléčná rýžová s vanilkovou příchutí na dobrou noc 210 g

Značka:

Obilno-mléčná kaše rýžová. Obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce, v prášku. Potravina pro zvláštní výživu.

Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho nezbedy. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou například na snídani, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

Hami kaše jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaných obilovin, které jsou přirozeným zdrojem energie. Také obsahují potřebné vitamíny a minerální látky. Navíc Hami kaše skvěle chutnají a dobře se rozpouští!

Hami mléčné kaše se dále skládají z pečlivě vybraného mléka a třeba i ovoce, které se sbírá v optimální době zralosti, usuší a zpracuje do vloček nebo ovocného prášku, který se následně smíchá s kašičkou, aby byla plná pestrých chutí a vůní.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává tu správnou výživu.Hami mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí je vhodná jako chutná večeře nebo snídaně pro malá bříška. Obsahuje obilniny (rýži), které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků. Jedna porce kaše denně tak pomáhá postupně zavádět nové chutě obilnin či ovoce do jídelníčku děťátka. Bez lepku.

  • Vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška
  • Již obsahuje pečlivě vybrané mléko
  • Obsahuje vitamín D a vápník dle požadavků legislativy pořebné pro normální růst a vývin kostí u dětí
  • Bez palmového oleje
  • 100 % bez konzervantů a barviv dle zákona
  • Kojenecká kvalita

Jedna porce kaše denně jako součást pestré a vyvážené stravy děťátka.

Složení:

Rýžová mouka 45,6 %, sušené odtučněné mléko 25,3 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), přírodní vanilkové aroma, vanilín (aroma), maltodextrin – z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová – vit. C, DL-α-tokoferylacetát – vit. E, retinylacetát – vit. A, cholekalciferol – vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát – vit. B1, pyridoxin hydrochlorid – vit. B6). Bez lepku. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Značka:
Hami
Věk
od 5. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ano