HAMI Kaše mléčná se 7 obilninami s banánem a jahodami 210 g

Kód výrobku: F178524 Dodavatelský kód: 190416

Značka:

HAMI Kaše mléčná se 7 obilninami s banánem a jahodami 210 g

Značka:

Obilno-mléčná kaše se 7 obilninami v prášku, od ukončeného 8. měsíce věku.

Obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce. Potravina pro zvláštní výživu.

Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho nezbedy. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou například na snídani, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

Hami kaše jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaných obilovin, které jsou přirozeným zdrojem energie. Také obsahují potřebné vitamíny a minerální látky. Navíc Hami kaše skvěle chutnají a dobře se rozpouští!

Hami mléčné kaše se dále skládají z pečlivě vybraného mléka a ovoce, které se sbírá v optimální době zralosti, usuší a zpracuje do vloček nebo ovocného prášku, který se následně smíchá s kašičkou, aby byla plná pestrých chutí a vůní.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává tu správnou výživu.Hami mléčná kaše se 7 obilninami s banánem a jahodami je vhodná volba pro večeři nebo snídani pro malá bříška. DObsahuje pečlivě vybrané obiloviny, které jsou přirozeným zdrojem energie. Díky pestrému výběru obilovin a ovoce doprovází děťátko během jeho přirozeného vývoje. Každá miska kaše obsahuje potřebné vitamíny A, D a B1**. **Vitaminy A, D, B1 a vápník dle požadavků legislativy.

  • Vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška
  • Pečlivě vybrané mléko
  • Obsahuje vitamín D a vápník potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí
  • Bez přidaného cukru, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
  • Bez palmového oleje
  • 100 % bez konzervantů a barviv dle zákona
  • Kojenecká kvalita

Jedna porce kaše denně v rámci pestré a vyvážené stravy děťátka.

Složení:

Složení: Obilné mouky 40,8 % (celozrnná pšeničná mouka 35,9 %, celozrnná špaldová mouka 0,8 %, pohanková mouka 0,8 %, rýžová mouka 0,8 %, jáhlová mouka 0,8 %, celozrnná žitná mouka 0,8 %, celozrnná ovesná mouka 0,8 %), sušené odtučněné mléko 25,3 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), banánové vločky 2 %, jablečný prášek 1,5 %, jahodové vločky (sušené jahody, rýžová mouka) 1,5 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), přírodní aroma, vitamíny (kyselina L-askorbová – vit. C, DL-α-tokoferylacetát – vit. E, retinylacetát – vit. A, cholekalciferol – vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát – vit. B1, pyridoxin hydrochlorid – vit. B6). Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Značka:
Hami
Věk
od 9. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ano