HAMI Kaše nemléčná rýžová banánová 170 g, 4m+

Kód výrobku: F143977 Dodavatelský kód: 168683
Na skladě
65,00 Kč

Značka:

HAMI Kaše nemléčná rýžová banánová 170 g, 4m+

Značka:

Nemléčná obilná kaše rýžová banánová. Obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce vždy dle doporučení pediatra, v prášku. Potravina pro zvláštní výživu.

Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho nezbedy. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou například na snídani, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

Hami kaše jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaných obilovin, které jsou přirozeným zdrojem energie. Také jsou obohaceny o potřebné vitamíny a minerální látky. Navíc Hami kaše skvěle chutnají a lehce se připravují!

Hami kaše s ovocem jsou připraveny z pečlivě vybraného ovoce, které se sbírá v optimální době zralosti, usuší a zpracuje do vloček nebo ovocného prášku, který se následně smíchá s kašičkou, aby byla plná pestrých chutí a vůní.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává tu správnou výživu.

Hami nemléčná kaše rýžová banánová bez přidaného cukru je vhodná jako chutná večeře nebo snídaně pro malá bříška. Obsahuje obilniny (rýže), které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků a navíc podporuje imunitní systém a zdravý vývoj děťátka. Neobsahuje kravské mléko, proto je vhodná i v případě alergie na bílkovinu kravského mléka. Pro co nejpřirozenější přechod z tekuté stravy je možné kašičku připravit s mateřským mlékem, kojeneckým mlékem, nebo se speciálním kojeneckým mlékem (mléko s částečné nebo úplně hydrolyzovanými bílkovinami).

  • bez přidaného cukru-, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
  • přirozený zdroj energie
  • vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška
  • neobsahuje kravské mléko
  • zdroj vitamínu B1
  • bez lepku
  • 100 % bez konzervantů a barviv dle zákona
  • kojenecká kvalita
  • Obsahuje vitaminy C a D přispívající k normální funkci imunitního systému, vitamin D a vápník potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Hami kaše bez přidaného cukru! Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Důležitá upozornění: Hami nemléčná kaše rýžová banánová je obilný příkrm určený pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce vždy dle doporučení pediatra. Potravina má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepším způsobem výživy dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové výživy vždy konzultujte s pediatrem. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Jedna porce kaše denně v rámci pestré a vyvážené stravy dítěte.

Složení:

Rýžová mouka 95,4 %, banánové vločky 3,6 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), přírodní aroma, maltodextrin – z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová – vit. C, cholekalciferol – vit. D, thiamin mononitrát – vit. B1).

se vztahuje k sušenému stavu potraviny.