HAMI Kaše mléčná krupicová banánová a hruškou 225 g, 6m+

Kód výrobku: F143975 Dodavatelský kód: 168682

Značka:

HAMI Kaše mléčná krupicová banánová a hruškou 225 g, 6m+

Značka:

Výborná snídaně, chutná večeře. Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho nezbedy. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou například na snídani, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

Hami kaše jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaných obilovin, které jsou přirozeným zdrojem energie. Také jsou obohaceny o potřebné vitamíny a minerální látky. Navíc Hami kaše skvěle chutnají a lehce se připravují!

Hami mléčné kaše s ovocem jsou připraveny z pečlivě vybraného ovoce, které se sbírá v optimální době zralosti, usuší a zpracuje do vloček nebo ovocného prášku, který se následně smíchá s kašičkou, aby byla plná pestrých chutí a vůní.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává tu správnou výživu.

Hami mléčná kaše krupicová banánová s hruškou je vhodná jako chutná večeře nebo snídaně pro malá bříška. Obsahuje obilniny (pšeničná krupice), které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků. Jedna porce kaše denně tak pomáhá postupně zavádět nové chutě obilnin či ovoce do jídelníčku a podporuje imunitní systém a zdravý vývoj* děťátka.

  • přirozený zdroj energie
  • již obsahuje pečlivě vybrané mléko
  • bez palmového oleje
  • vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška
  • obsahuje vitamín D a vápník dle požadavků legislativy potřebné pro normální růst a vývin kostí
  • 100 % bez konzervantů a barviv dle zákona
  • kojenecká kvalita
  • Obsahuje vitaminy A, C a D přispívající k normální funkci imunitního systému, vitamin D a vápník potřebné pro normální růst a vývin kostí u dětí. Vitaminy A, D a vápník dle požadavku legislativy.

Důležitá upozornění: Hami mléčná kaše krupicová banánová s hruškou je obilný příkrm určený pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce. Potravina má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Jedna porce kaše denně v rámci pestré a vyvážené stravy dítěte.

Složení:

Pšenicná krupice 37,8 %, sušené odtučněné mléko 22,4 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), cukr, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový), banánové vločky 4,5 %, jablečný prášek 3 %, hruškové vločky (sušené hrušky, rýžová mouka) 1 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrin – z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová – vit. C, DL-α-tokoferylacetát – vit. E, retinylacetát – vit. A, cholekalciferol – vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát – vit. B1, pyridoxin hydrochlorid – vit. B1). se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Značka:
Hami
Věk
od 7. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ano