HAMI Nemléčná kaše krupicová 170 g

Kód výrobku: F135032 Dodavatelský kód: 162332

Skladem

Běžná cena

70 Kč
Cena za 100 g: 41 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

HAMI Nemléčná kaše krupicová 170 g

Značka:

Obilniny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku vašeho nezbedy. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou například na snídani, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

Hami kaše jsou vyrobeny z pečlivě kontrolovaných obilovin, které jsou přirozeným zdrojem energie. Také obsahují potřebné vitamíny a minerální látky. Navíc Hami kaše skvěle chutnají a dobře se rozpouští!

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává tu správnou výživu.

Hami nemléčná kaše krupicová bez přidaného cukru* je vhodná jako chutná večeře nebo snídaně pro malá bříška. Obsahuje obilniny (pšenici), které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků. Neobsahuje kravské mléko, proto je vhodná i v případě alergie na bílkovinu kravského mléka. Pro co nejpřirozenější přechod z tekuté stravy je možné kašičku připravit s mateřským mlékem, kojeneckým mlékem, nebo se speciálním kojeneckým mlékem (mléko s částečné nebo úplně hydrolyzovanými bílkovinami).

Vlastnosti:

  • Bez přidaného cukru, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
  • Přirozený zdroj energie
  • Vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška
  • Neobsahuje kravské mléko
  • Zdroj vitamínu B1
  • 100 % bez konzervantů a barviv dle zákona
  • Kojenecká kvalita

Hami kaše bez přidaného cukru*! *Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Jak připravit mléčnou Hami kaši:

  1. Na talíř nebo do misky vlijte 200 ml připraveného kojeneckého mléka (s teplotou max. 40 °C), které obvykle podáváte svému dítěti (např. Hami).
  2. Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte 4–5 polévkových lžic (celkem 20 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku.
  3. Důkladné promíchejte a nechte chvíli ustát.

Na přípravu použijte vždy jen suchou lžíci. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou. Nedojedenou porci už znovu nepodávejte, zlikvidujte ji. Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu.

Důležitá upozornění:

Hami nemléčná kaše krupicová je obilný příkrm určený pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce vždy dle doporučení pediatra. Potravina má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové stravy konzultujte s pediatrem. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (max. 25 °C). Po každém použití obal řádně uzavřete a uchovávejte na suchém místě (ne v ledničce)! Po otevření spotřebujte do 3–4 týdnů.

Složení:

Pšeničná krupice 99,99 %, vitamin B1. Obsahuje lepek. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Průměrné nutriční hodnoty na 100 g:
- Energetická hodnota: 379 kcal / 1 623 kJ
- Tuky: 1,5 g
- Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g
- Sacharidy: 77,4 g
- Sacharidy, z toho cukry: 1,1 g
- Vláknina: 5 g
- Bílkoviny: 12,5 g
- Sůl: 0,6 g
- Vitamín B1, Thiamin: 0,84 mg
- Sodík: 0 mg

Země původu: Polsko

Adresa dodavatele: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Hami
Věk
od 5. měsíce
BIO
ne
Bez lepku
Bez laktozy
ano
Bez cukru
ano