HAMI 2 Mléko pokračovací 600 g

Kód výrobku: F136381 Dodavatelský kód: 166677

Běžná cena

319 Kč

Cena po slevě

199 Kč
Cena za 100 g: 33 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

HAMI 2 Mléko pokračovací 600 g

Značka:

První rok života je nejen pro děťátko velkou změnou, rychle roste a rozvíjí se, proto potřebuje vyváženou a kvalitní stravu. Nároky malých bříšek jsou velké! A proto je tu pro Vás pokračovací mléko Hami, které je přesně přizpůsobené malému bříšku Vašeho děťátka. Díky unikátnímu a kompletnímu složení OptiNutri doplní vyváženou stravu a Vaše děťátko tak může naplno a s chutí objevovat svět kolem sebe a společně s Vámi zažívat nová dobrodružství. Mléko Hami 6+ má navíc lahodnou chuť pro malé bříško. A co ocení hlavně maminky? Mléko se rychle připravuje – snadno se rozpouští a nehrudkovatí. Jedinečný recept pro malá bříška!

A v čem je pokračovací mléko Hami 6+ tak jedinečné? Díky unikátnímu a kompletnímu složení OptiNutri s prebiotickou vlákninou dodá mléko Hami 6+ vašemu děťátku potřebné vitamíny a minerály pro jeho normální a přirozený růst a vývoj*. Navíc neobsahuje žádné konzervanty ani barviva či zvýrazňovače chuti**.

Pokračovací mléko Hami 6+ je přesně přizpůsobené pro malá bříška a obsahuje:

 • Prebiotickou vlákninu GOS/FOS
 • Omega 3 mastné kyseliny (DHA, ALA) ***
 • Důležité vitaminy a minerální látky***:
 1. Vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí*
 2. Vitaminy C a D přispívají k normální funkci imunitního systému
 3. Železo přispívá k rozvoji poznávacích funkcí* a k normální funkci imunitního systému
 4. Vitamin C přispívá ke zvýšení absorpce železa a k normální funkci imunitního systému
 5. Jód přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí a k normální funkci štítné žlázy.

** Tak jako všechna kojenecká mléka *** Všechna pokračovací kojenecká mléka obsahují DHA, ALA, vitaminy C a D, železo a jód dle požadavků legislativy.

 • Skvělá chuť pro miminko – ani chuť Hami pokračovacího mléka vaše děťátko nezklame! Má totiž nejen jedinečné složení, ale také lahodnou chuť.
 • Rychlá a snadná příprava pro maminku – nadchne vás i příjemná vůně mléčného prášku a připraveného pokračovacího mléka. Neméně důležité je i to, aby se pokračovací mléko dobře a rychle připravovalo. S pokračovacím mlékem Hami vám půjde příprava velmi rychle od ruky. Prášek se velmi dobře rozpouští, netvoří se hrudky, ani velké množství pěny. Mléko tak budete mít připraveno raz dva!

Jak připravit pokračovací kojenecké mléko Hami 6+:

 1. Umyjte si ruce a vysterilizujte všechno používané nádobí. Převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C.
 2. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obale) vlijte do vysterilizované láhve. Nepoužívejte opakovaně převařenou vodu.
 3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obale). Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v odměrce nestlačujte, prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Příliš velké odchylky od doporučených dávek mohou mít škodlivé následky. Uzavřete lahev akrátce ji důkladně protřepejte ve svislé poloze, abyste předešli vzniku hrudek. Sejměte víčko a nahraďte jej sterilní savičkou.
 4. Ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Po každém použití obal pečlivě uzavřete a uchovávejte na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte do mléčného prášku vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.
Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Důležitá upozornění:

Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, nedopitou výživu likvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.klubmaminek.cz.

Složení:

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové s vysokým obsahem kyseliny olejové, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, galaktooligosacha­ridy (z mléka) 8,4 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), syrovátková bílkovina (z mléka), fruktooligosacha­ridy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, citronan sodný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, cholin chlorid, kyselina L-askorbová, citronan draselný, emulgátor (sójový lecitin), chlorid hořečnatý, taurin, inositol, síran železnatý, L-tryptofan, L-karnitin, síran zinečnatý, cytidin 5‘-monofosfát, sodná sůl uridin 5‘-monofosfátu, adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová/pteroyl­monoglutámová (kyselina listová), síran manganatý/man­gánatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Značka:
Hami
Věk
od 7. měsíce
Bez laktozy
ne