HAMI Zelenina s kuřecím masem (125 g) - maso-zeleninový příkrm

Kód výrobku: F024719 Dodavatelský kód: 109909

Skladem

Běžná cena

30 Kč
Cena za 100 g: 24 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

HAMI Zelenina s kuřecím masem (125 g) - maso-zeleninový příkrm

Značka:

Po zavedení jedno druhových příkrmů zařaďte do jídelníčku dítěte další druhy zeleniny. Během 2–3 týdnů od zahájení přikrmování můžete doplnit maso. Maso je totiž bohatým zdrojem bílkovin a železa, které dítě v tomto věku potřebuje pro správný růst a vývoj.

V jídelníčku dítěte by se po zelenině mělo objevit libové masíčko postupně až 6 x týdně. Sůl zatěžuje ledviny dítěte, proto by se příkrmy pro nejmenší neměly přisolovat. Hami příkrmy do ukončeného 12. měsíce věku mají nízký obsah sodíku, protože neobsahují přidanou sůl.

Zelenina je výborným zdrojem vlákniny v kojenecké a batolecí výživě. Dítě jí sice nepotřebuje velké množství, ale dvě porce zeleniny denně mu dodají tolik vlákniny, aby nedocházelo k zácpám a aby byla správně podporována pozitivní střevní mikroflóra.

Vlastnosti:

  • vhodné od ukončeného 4. měsíce
  • s nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl)
  • s vyváženým množstvím kvalitních bílkovin pro růst svalů
  • z pečlivě vybraných surovin a bez konzervantů

Složení:

Voda, Mrkev 28 %, Brambory 15,7 %, Rýže 10,3 %, Kučecí maso – prsa 9 %, CELER 1,8 %, Řepkový olej

ALERGENY JSOU ZVÝRAZNĚNY VELKÝM PÍSMEM

Výživové údaje na 100 g výrobku: Tuky 1,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g, Sacharidy 6,1 g, z toho cukry 1,3, Vláknina 1,3 g, Bílkoviny (rostlinné a živočišné) 2,6 g, Sůl* 0,04 g, Sodík 16 mg.

  • Sůl je v potravině obsažena výlučně v důsledku přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Příprava: Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Země původu: Polsko

Adresa dodavatele: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Hami