HOLLE BIO Kaše 4 zrnná celozrnná

Kód výrobku: F172504 Dodavatelský kód: 171401

Značka:

HOLLE BIO Kaše 4 zrnná celozrnná

Značka:

Holle – značka švýcarské dětské bio výživy s 85 letou tradicí.

Výživa vhodná pro kojence a malé děti od ukončeného 5. měsíce věku dítěte, pokud dětský lékař nestanoví jinak. Celozrnná výživa ve formě vhodné pro malé děti, bez mléka, bez lepku, neslazená.

Pro pěstování všech našich surovin pro naše produkty nepoužíváme pesticidy nebo chemická hnojiva. Používáme jen a pouze biodynamicky nebo organicky vypěstované potraviny. Spolupracujeme velmi úzce s našimi farmáři – dodavateli, kteří pracují podle Demeter pravidel a tím garantují dlouhodobě dodávky vysoce kvalitních produktů. Velmi pečujeme o naše vstupní produkty a o způsob zpracování a přípravy. Toho dosahujeme neustále probíhajícím systémem kontroly kvality. Každá potravina, kterou vyprodukujeme je neustále prověřována abychom se ujistili, že splňuje nejvyšší zákonné, bezpečnostní a výživové požadavky. Každému z našich výrobků pro děti je garantováno, že neobsahuje geneticky upravené přísady ( podle EU nařízení ). Nikdy nepoužíváme umělá sladidla, barviva nebo konzervanty a nepřidáváme rafinovaný cukr. Demeter je značkou pro výrobky vyrobené z biodynamického zemědělství. Značku Demeter mohou používat pouze přísně vybraní partneři. Tato pravidla jsou nastavena Společností Demeter ( Demeter Society), a jsou mnohem přísnější než pravidla pro organické zemědělství. Prověřovány jsou všechny stupně výroby od pěstování po finální výrobu – bez kompromisů. Více informací se dozvíte na stránkách vaší místní biodynamické nebo Demeter organizace.

Složení:

Pšeničné celozrnné vločky** 35% , špaldová celozrnná mouka ** 22% , kukuřičná moučka 22% , pšeničná celozrnná mouka 21%, Thiamin ( Vitamin B1) ,podle zákona , * z bio zemědělství, **z bio dynamického zemědělství.

Značka:
Holle
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez laktozy
ano
Bez cukru
ano