HOLLE Veggie Bunny Bio pyré mrkev, batáty a hrášek, 100 g (6 m+)

Kód výrobku: F101196 Dodavatelský kód: 150404

Značka:

HOLLE Veggie Bunny Bio pyré mrkev, batáty a hrášek, 100 g (6 m+)

Značka:

Bio pyré v kapsičce s mrkví, batáty a hráškem je lahodnou pochoutkou pro malé gurmány dle tradiční švýcarské receptury. Příkrm je bez přidaného cukru, soli, konzervačních látek a aromat. Obsahuje pouze 100 % BIO zeleniny. Bio pyré v kapsičce s mrkví, batáty a hráškem je ideální nejen pro děti při přechodu na pevnou stravu, ale také jako chutná a zdravá svačina pro větší děti a dospělé. Schovává v sobě vydatnou dávku energie a vitamínů z přírodních zdrojů. Díky znovuuzavíratelnému balení je vhodná na cesty a do parku. Hodí se také pro dochucování dětských kaší a přípravu zábavných pokrmů. Ingredience pochází z biologického hospodářství, které je ekvivalentem bio kvality dětské výživy na trhu. Používáme pouze vybrané ingredience, které jsou bohaté na živiny. Produkt je CO2 neutrální.

Složení:

Mrkev** 70%, pyré ze sladkých brambor (sladké brambory 69.5%, voda) 20%, hrášek** 10%, citrónová šťáva (**Demeter (z biodynamického zemědělství)

Návod na přípravu:

Sáček ohřejte ve vodě na 50 stupňů celsia. Krmte lžičkou. Dlouhodobé sání kapsičky může vést ke kažení zoubků. Víčko by mělo být mimo dosah dítěte.

Určeno k okamžité spotřebě.

Spotřebujte do 2 dnů po otevření. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Nutriční hodnoty:

Kj/ Kcal 149/35, sacharidy* 6,5 g, *z toho cukry 4,6 g, tuky** 0,3 g, **z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g, bílkoviny 1,0 g, sůl 0,07 g, sodík  0,03 g

Země původu: Itálie

Adresa dodavatele: Baby-Bio s.r.o. Bellevue 3246, Kladno, 27201

Značka:
Holle
Věk
od 6. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano