HUGGIES® Extra care Pleny jednorázové 1 (2-5 kg) 104 ks - MĚSÍČNÍ ZÁSOBA

Kód výrobku: F107795 Dodavatelský kód: VP-F107795

Značka:

HUGGIES® Extra care Pleny jednorázové 1 (2-5 kg) 104 ks - MĚSÍČNÍ ZÁSOBA

Značka:

Řada Elite soft se mění na Extra care. Jedná se pouze o změnu názvu, všechno ostatní zůstává stejné. Může se stát, že Vám po objednání dorazí ještě produkt se starým názvem a přebalem.

Pleny Huggies Extra care jsou speciálně určené pro novorozence. K jejich vytvoření jak na vnitřní tak i na vnější straně byly použity velmi měkké materiály pro jemnou pokožku dítěte. Inovativní vnitřní vrstva SoftAbsorb absorbuje vlhkost a řídkou stolici během několika sekund, a tím pomáhá udržet pokožku dítěte co nejdéle suchou. Měkké polštářky vnitřní vrstvy vytvářejí jemnou bariéru mezi pokožkou dítěte a řídkou stolici. Měkké materiály ve vnější vrstvě pleny jsou šetrné k pokožce dítěte, jako náruč mámy. Vnitřní vrstva s absorpčními kanály absorbuje a rovnoměrně rozděluje tekutinu po celé délce plenky pro zmenšení nasáknutí a zabraňuje spouštění se pleny. Mikropóry, které umožňují pokožce „dýchat“, zajišťují cirkulaci vzduchu uvnitř pleny, zabraňují vzniku opruzení. Huggies Extra care má elastický pásek aby plena dobré přilnula do těla, ale přitom netlačila bříško a nedřela jemnou pokožku dítěte. Vnitřní kapsička na pásku brání prosáknutí řídké stolici podél zad. Mikropóry, které umožňují pokožce „dýchat“, zajišťují cirkulaci vzduchu uvnitř pleny, zabraňují vzniku opruzení. Když je plena mokrá, speciální indikátor mění barvu – tak je možné určit, kdy je čas plenu vyměnit.

Vlastnosti plen Huggies Extra care:

  • Inovativní vnitřní vrstva SoftAbsorb absorbuje vlhkost během několika sekund
  • Velmi měkké polštářky, vytvářejí jemnou bariéru mezi pokožkou dítěte a řídkou stolici
  • Porézní materiály umožňují pokožce „dýchat“
  • Měkký superelastický pásek pro dobré přilnutí
  • Speciální vnitřní kapsička na pásku brání prosáknutí na záda
  • Indikátor vlhkosti napoví, kdy je čas plenu vyměnit

Huggies Extra care pro novorozence je naše nejjemnější ochrana* jako náruč mámy! *v porovnání s předchozími verzemi plen Huggies Newborn.

Značka:
Huggies
Velikost
vel. 1 (2,5-5 kg)
BIO/EKO
ne
Velikost balení
104 ks