INGENUITY Chrastítko plyšové rostlinky Calm Springs™ 3m+

Kód výrobku: F178355 Dodavatelský kód: 13151-6

Běžná cena

369 Kč

Cena po slevě

329 Kč
Akce platí do 31.12.2023
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

INGENUITY Chrastítko plyšové rostlinky Calm Springs™ 3m+

Značka:

Kdo říká, že hra s rodičem nemůže být zážitkem pro učení? S chrastítky Ingenuity Calm Springs dítě objeví umění sázet. Tři rostliny s různými texturami dokonale zapadají do hrníčků, seznamují dítě s dovedností sázení a podporují hmatové dovednosti. Bonus: Stohovatelné hračky zdůrazňují krásu otevřené hry, při níž se dětské fantazii meze nekladou.

Připravte se na to, že se dětské oči rozzáří radostným úžasem spolu s pištěním spokojenosti z třesení rozkošnými chrastítky s rostlinami a poslouchání jejich jemných zvuků. Vyjměte rostlinky a složte hrnečky, abyste dítěti pomohli objevit skládání. Chrastítka a hrnečky jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, jako je měkká tkanina a plast bez BPA, takže rodiče mohou v klidu podporovat samostatnou hru dítěte.

Hrnečky na hnízdění jsou ideálním genderově neutrálním dárkem pro děti od 3 měsíců.

Jste v časové tísni? Hnízdící chrastítka a hrníčky se snadno utírají. Hnízdící chrastítka jsou součástí kolekce Calm Springs inspirované boho stylem od společnosti Ingenuity, která je ideální pro miminko a zároveň doplní interiér vašeho domova.

Značka:
Ingenuity
Věk
od 3. měsíce
Materiál
látka, plast